Dojmy zo začiatku roka 2018

Prekvapilo ma počasie ale najmä aktivity nášho pána KISKU ako prezidenta SR ..... Nemôžem si pomôcť, ale vadí mi, že o ňom hovoria ako o daňovom podvodníkovi, úžerníkovi  !? Neopúšťa ma to a stále musím na to myslieť. Áno či nie je .

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Z prejavu a prednesu bolo cítiť, že je pán KISKA nespokojný z úspechov, ktoré SR dosiahla. Mal som pocit, že by sa mu ľahšie hovorilo o vysokej nezamestnanosti, zadlžení štátu a nespokojnosti občanov. Možno sa mýlim, ale pán KISKA radšej haní a vyčíta ako pochvaľuje, najmä ak sa to týka vlády, parlamentu a spravovania štátu.

Štátu, ktorý mu umožňuje rozšafné správanie v úrade prezidenta. Nechápem, ako môže s čistým svedomím míňať peniaze občanov na cesty do Popradu, keď by mohol bývať pohodlne v BRATISLAVE aj s rodinou. To by "sused" ZEMAN nedokázal. Aspoň sa domnievam .....

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

K vyznamenávaniu na počesť 25. výročia vzniku SR iba toľko, že podaktorí by si vyznamenanie zaslúžili pri inom výročí a pri tomto neviem, neviem. BRAINER, ŠIMEČKA napríklad nechceli vznik SR a utiekli, jeden do KANADY a druhý do ČR. Rovnako ako GÁL ..... A podľa ich vyjadrení a postojov SLOVENSKO nemilujú, skôr naopak nenávidia.

Takýto začiatok Nového roka 2018 sa mi nepáči, lebo občanov to skôr rozdeľuje ako spája. Ale verím, že pán KISKA, náš prezident to neurobil naschvál. Iba má zlých poradcov!

Anton Kašička

Anton Kašička

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Dôchodca, pozorovateľ života a udalostí doma a vo svete. Mám rodinu a obávam sa, že ich s ohľadom na vývoj udalostí vo svete nič radostného nečaká. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu