ne-ZAOČKOVANÍ, Sloboda byť v strede

Písmo: A- | A+

Už začínam byť z tejto psychózy fakt unavený (či už z absolútnych Zodpovedných Vzorných Občanov – abo z pomätených Popieračov fičiacich na Hoaxoch a Bláznoch, čo len túžia po popularite. Naozaj verím Vede !

A aj keď by si niekto snáď mohol myslieť niečo iné. Naozaj jej verím, pretože, ak ti pôjde o život, tak iba VEDA nám dáva šancu na prežitie o ďalší a ďalší deň. Ale toto – ba priam až cholerické bláznovstvo, ktoré sa tu strhlo okolo Očkovania... Buď Poslušný, buď Zodpovedný – buď VZORNÝ OBČAN ! Už chýba iba povestné: „Proletári (pardón – Očkovaní) všetkých krajín spojte sa“ ! :-D

Začína sa mi bridiť celá tá atmosféra okolo neustáleho zavírovania nálad všetkých správ od rána do večera o tom – že iba zaočkovaný človek má nejakú hodnotu a tí ostatní sú snáď pomaly až vyvrheli! Jediný argument, spojený s ohľaduplnosťou, na „začipovanie“ – o ktorom môžeme debatovať donekonečna – je zbytočné zapratanie lôžok v nemocniciach, ak sme mohli tomu predísť očkovaním. Poddimenzované stavy v našich špitáloch – hlavne Personálne – je ale dedičstvom od pána Fi(l)cka a jeho bandy, a ich 3-och vlád (spolu 12 rokov – z posledných 15tich !!!). Ak sa ale vystatovačne búšiš do hrude Občan, že si zodpovedný, pretože sa chrániš a záleží ti na vlastnom zdraví – tak predpokladám tiež, že okrem - Nefajčenia, Nepožívania alkoholických nápojov - neješ ani Mastné a Nezdravé jedlá (označené presne podľa tých autorít, ktoré vyzdvihujú pozitívny prínos Vakcinácie); pravidelne Športuješ, taktiež poctivo každý rok a už dlhé roky pravidelne sa nechávaš očkovať proti chrípkovým vírusom (lebo ani tých 800 mŕtvych ročne - do roku 2020 - tiež nebolo len o starých ľuďoch a tiež ich mali na svedomí aj tí sopliaci a kašliaci čo neostali v posteli, ale behali po vonku či do roboty); taktiež predpokladám že chodievaš poctivo každé 2 roky na Preventívnu prehliadku - a po 40ke - aj včetne rôznych výterov zo všetkých otvorov!, vyšetrení i urológov, gynekológov; pochopiteľne EKG pravidelné nevynímajúc - pretože chceme znížiť riziko smrti pri nečakanom infarkte ... atď., atď. .... a mohol by som pokračovať donekonečna 😁

Samozrejme, čo oči nevidia, to ani „srdce“ nebolí (hlavne v prípade Ekg – že ?! 😊), ale o iných chorobách a rizikách sa toľko dnes nehovorí. No zato neustále sú tu naše hlavy denne masírované „milióntisícpäťsto“ správami o potrebe zaočkovania. Človek je tvor pohodlný, a z dôvodu nepríjemností mnohých iných vyšetrení či zdravotných zákrokov sa po „zázračnej“ injekcii vrhne ako „pes po údenom“ a endorfíny pocitu spokojnosti voči vlastnému zdraviu a v súlade so spoločenskými konvenciami i moralistickými pocitmi o zodpovednosti sa dostavia silnejšie než po pol-deci našej povestnej „52-ky“ ! :-DDD

Svet nie je len čierny, alebo biely. A fakt úprimne – so všetkou úctou – sú mi na smiech tí, čo sa nechávajú balamutiť srágornými webmi ako badatel.net či slobodný vysierač a im mnohé podobné...; a tí čo hltajú vymätené gebuziny o preriedení ľudstva, alebo čipovaní a neviem ešte jaké drísty; ľudia ako Blaha, Kotleba, Harabin či Fico – a im podobných by som ani neocikal – moje šťanky si vážim omnoho viacej než ich všetkých dokopy :-DDDD ... Ale mám teraz pocit, akoby bolo veľmi Cool – patriť buď na jednu – alebo druhú stranu. Alebo si ZA – a keď nie – tak som automaticky PROTI ?! Si Metalista abo Depešák ?! Uznávaš Ameriku či Rusov ?! Ak si z Bratislavy si buď Slovan, alebo Inter ?! ... a tak by som mohol pokračovať donekonečna. Aj prieskumy – a myslím, že i zdravý objektívny rozum navrávajú - že NIE KAŽDÝ !! ČO NIE JE ZAOČKOVANÝ JE zároveň aj ortodoxný ANTIVAXER! Taktiež – neviem čo sa niektorí „masturbujú“ nad tým – že Áno, nezaočkovaných nepusťme do barov, reštaurácií – a neviem kde ešte; „Ale čoho sa tak bojíš človeče – ak si zaočkovaný ?! Načo si sa potom dával „štepiť“ – ak sa bojíš Neočkovaných?!“  - jedinú logiku tu tak dávajú v tomto prípade iba 2 veci: Ad 1, už si tak si zmagorený/á Pichacou Propagandou – že už ani nedokážeš triezvo a logicky uvažovať – alebo Ad 2, potrebuješ si vyventilovať vnútorné pohoršenie nad tým, že niekto sa rozhoduje inak než ty.

V žiadnom prípade netvrdím, že Očkovanie nemôže človeku preventívne pomôcť! Sám som si dal (ešte v máji) Prvú Astru (termín druhej som prednedávnom nechal prepadnúť, keďže idem na operačný zákrok a nechcelo sa mi po možných – hoc teoretických súvislostiach či komplikácii pátrať) ... a keď sa tí mocní papaláši rozhodnú obmedziť mi drasticky slobodu – nebudem mať problém si na jeseň pichnúť nejakého „fajzera“ či „modernu“. ! Ale zatiaľ k tomu nevidím nijaký vážnejší dôvod. Apropo – ani tu to nezostane pri jednej dvojdávke; prídu nové a nové mutácie a budete/me si chodievať „zapíchať“ pravidelne každosezónne. Takže – ak niektorú vynecháte, o veľa neprídete. Písať/hovoriť o miliardových ziskoch farma-firiem je otrepaný a obľúbený gýč , všimla si to aspoň k Smer-SD veľmi blízka pravda.sk , v ostatných mienko-tvorných médiách sa tejto téme úspešne vyhýbajú. Jasne – aj tie firmy musia z niečoho žiť, ale kde sa dočítam – dozviem ako s tými ziskami naložia a koľko z tých peňazí investujú skutočne do zmysluplných ďalších výskumov ?! Okrem toho – ceny za vakcíny pre vyspelé krajiny (kde „akože“ patríme aj my) tieto farma-firmy chcú zvyšovať a niektoré z tých firiem už otvorene odporúčajú Tretiu dávku: Jasne, veď boli by to hlúpi manageri – ak by proti nej protestovali. Nepatrím do rizikovej vekovej skupiny, nikdy som nemal žiadne problémy s dýchaním, viac ako 14 rokov nefajčím a horúčku som nemal vyše 20 rokov! Hádam sa mi to Karmicky nevypomstí 😊 – ak poviem, že v prípade nakazenia Covidu je u mňa veľmi „mrňavá“ pravdepodobnosť, že s ním skončím v dajakej nemocnici. Pretože, a kde mám potom hľadať Motiváciu ?! A čím viacej nátlaku cítim – ešte viacej ma to odrádza. Podľa mňa to na mnohých musí taktiež pôsobiť KONTRAPRODUKTÍVNE! Týmto jediným slovom sa to dá vystihnúť úplne dokonale.

Ak si niekto chce do zbláznenia zdieľať a rozprávať každú chvíľu a všade úplne imbeciálne gebuziny o čipovaní, o vyhladení, či bludy o tom, že je to všetko nachystané Gatesom, Sorosom, Iluminátmi a neviem kým ešte, možno aj Trojhlavý drak s Červenou Karkulkou skonšpirovali na nás túto pliagu a zosnovali vakcíny – nech si na tom fičí – je to jeho legálna droga; Ale ak sa – ty Zaočkovaný/á – chceš pohoršovať, odsudzovať, či nebodaj hanobiť tých, ktorí nie sú (a mnohí ani nechcú) tak sa iba znížiš na mentálnu úroveň všetkých popieračov či antivaxerov! :-P O.i. – nie každý, kto sa objavuje v tých „sexistických“ štatistikách (u nás údajne niečo už cez 60 %) išiel do toho dobrovoľne. Bol prinútený/á rôznymi okolnosťami, obmedzeniami či NÁTLAKMI!

A ešte Pikoška na záver: - tie drísty vlád o tom – že s očkovaním sa vrátime do normálu, hlavne naša vláda Famózne spláchla do hajzla aj s kopou h*vien ! Ak ste videli nový Covid-Automat  (platný od 16.8.) – KDE SA TAM PÍŠE, ŽE S OČKOVANÍM MôŽME ODLOŽIŤ TIE „NÁHUBKY“ KTORÉ NOSÍME ??!! Aspoň minimálne v tých najoptimistickejších farbách ako napr. Zelená, Žltá ?!  ... jak by povedal Klasik z Černých Baronov – „Tak ja vám to řeknu úplně přesně – NIKDE!!!“ PODMIENKY PRE NOSENIE RÚŠOK I dokonca RESPIRÁTOROV – ostali presne tak a tam, kde sme fungovali ešte bez Vakcín.

Skryť Zatvoriť reklamu