Ako môj Ocko aj z neba striehne na mojich prípadných priateľov

Kým ocko ešte žil často mi hovoril, že bude prípadných mojich priateľov z balkóna vyháňať guľovnicou, že si ma predsa od mala nehýčkal, pestoval, prebaľoval, kúpal a nevychoval na to, aby mu zobral jeho dcéru nejaký "cudzí muž ".

Písmo: A- | A+
Obrázok blogu

 

Tatino mal veľký zmysel pre humor a šibalstvo už počas života, tak sa nedivím, že ho má aj tam v Nebi. Niekedy mám pocit, že to robí aj tam z neba a odháňa všetky moje "objekty", do ktorých sa zaľúbim.
Aj som ho už prosila, nech už ich chudákov nechá tak, lebo inak ostanem na ocot, no nejak moje prosby nepomáhajú, lebo mám 31 rokov a som stále sama.
No povedzte, čo mám s ním robiť, keď je taký šibal aj tam hore :-)))

Michaela Kniezová

Michaela Kniezová

Bloger 
  • Počet článkov:  95
  •  | 
  • Páči sa:  1x

človek obdivujúci veci medzi nebom i zemou a objavujúci farby života, vieru, nádej a lásku Zoznam autorových rubrík:  bezlepkové receptyĽudia môjho životaLáska a jej farbyDúha mojich pocitovMojimi očamiTo, čo trápi a bolíSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Martin Sukupčák

Martin Sukupčák

126 článkov
Tupou Ceruzou

Tupou Ceruzou

330 článkov
Vladimír Rudl

Vladimír Rudl

114 článkov
Karol Galek

Karol Galek

128 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

774 článkov
Post Bellum SK

Post Bellum SK

109 článkov
reklama
SkryťZatvoriť reklamu