Príprava konferencie "Šport a Médiá 2022"

 Jedinečné spojenie športu a médií na jednom pódiu v top témach

Príprava konferencie "Šport a Médiá 2022"
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vážení priatelia a fanúšikovia športu,

dňa  31. mája 2022 od 8:30 hod sa v priestoroch Paneurópskej vysokej školy na Fakulte masmédií na ul. Tematínska 10 v Bratislave, uskutoční  III. ročník konferencie "ŠPORT a MÉDIÁ 2022". 

Konferencia je organizovaná ako nekomerčné odborné podujatie, na príprave ktorej sa podieľa Učená právnická spoločnosť, o. z. s podporou Slovenského futbalového zväzu ako hlavným partnerom podujatia, ako aj ďalšími partnermi, priateľmi a spolupracovníkmi UčPS.

ZÁŠTITU nad konferenciou "Šport a médiá 2022" prijala pani prof. PhDr. Iveta Radičová, PhD., dekanka Fakulty masmédií Paneurópskej vysokej školy v Bratislave.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Médiá v našich životoch zohrávajú nesmierne významnú úlohu. Informujú, zabávajú  a socializujú. Ľudí spájajú a niekedy aj rozdeľujú. Podporujú, analyzujú, hodnotia, ovplyvňujú a majú moc vytvárať aktuálne podoby obrazu slovenskej spoločnosti. 

Šport je súčasťou života každého z nás, má na nás vplyv a vyvoláva v nás nenahraditeľné emócie. Sledujeme ho, čítame a počúvame o ňom, možno sa mu aj rekreačne či profesionálne venujeme. Sme ním neustále obklopení a fandíme mu. 

Na konferencii Šport a Médiá 2022 privítame v priestoroch Paneurópskej vysokej školy zaujímavých hostí, odborníkov, s ktorými budeme hľadať odpovede na otázky z oblasti športu, médií a ich prepojenia formou odborných diskusií za okrúhlymi stolmi. 

SkryťVypnúť reklamu

Na jedinečnom type podujatia na Slovensku sa na jednom pódiu budú diskutovať témy, ktoré v športovo-mediálnej časti našej spoločnosti v poslednom období najviac rezonujú. Okrem odborníkov na pódiu konferencia vytvára aj ideálny priestor na neformálne diskusie, networking a získanie aktuálneho pohľadu na:

  • prepojenie športu, médií, politiky a sociálnej zodpovednosti

  • súperenie športových televízii na Slovensku 

  • exponenciálny rast popularity MMA

  • sociálne médiá a F1 ako produkt očami TOP F1 slovenského influencera

  • stávkové kancelárie a ich prepojenie na svet športu, médií a reklamy

Konferenciu bude možné sledovať aj prostredníctvom on-line prenosu a samozrejmosťou je aj neskoršie zverejnenie všetkých diskusií vo virtuálnom prostredí prostredníctvom YouTube.

Úvodné informácie ku konferencii nájdete na:
http://www.ucps.sk//Konferencia_Sport_a_media_2022
https://beta.ucps.sk/konferencia-sport-a-media-2022
V prípade otázok nás kontaktujte na: konferenciasportamedia@gmail.com.

SkryťVypnúť reklamu

Ďalšie informácie nájdete aj na Facebooku @sportpreslovensko a Instagrame @sportpreslovensko.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás


Eva Kolarovská

Eva Kolarovská

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  5x

Rada píšem či už o svojich cestách, zážitkoch, športe, alebo čokoľvek inom. Rada cestujem a vzdelávam sa. V súčasnosti sa venujem najmä témam slovenského športu Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu