Majestát volieb v Kocúrkove a Martin Daňo

Písmo: A- | A+

Myslím, že každý kto trochu sleduje internet a pozná skryté, totalitno - feudálne praktiky v krajine, považoval len za otázku času, kedy si štátna mašinéria nájde dôvod na obvinenie investigatívneho žurnalistu Martina Daňa.

Odvážny a uvedomelý občan totiž vyhlásil boj štátnej šikane a bordelu, ktorého je aj štvrťstoročie po zamate neúrekom. Nekompromisne ho dokumentuje a upozorňuje na neho na svojej webovej stránke GINN. To sa, ale v ctihodnej spoločnosti neodpúšťa.

Pomstychtiví byrokrati dôvod konečne našli v čase prezidentských volieb, keď Martin Daňo verejne upozornil na možnosť trojnásobného volenia a za jeho aktivitu na neho podali trestné oznámenie. Je fantastické pozorovať aktivitu poloslepých úradníkov ako si v priamom prenose natierajú maslo na hlavu a s vážnou tvárou hovoria o hrubom porušení zákona. Preto len tak na okraj sa pýtam, či náhodou nie je porušením zákona a ústavy,

- keď 500 000 ľudí s trvalým pobytom na Slovensku a trvalo pracujúcich v zahraničí nemalo možnosť voliť na veľvyslanectvách, poštou alebo internetom?

- predvolebná kampaň bola možná len 2 týždne pred voľbami, ale prečo veselo bežala mesiace?

- volebné moratórium bolo dva dni pred voľbami, prečo niektorí kandidáti vystupovali v médiách?

- aké opatrenia alebo zákony podnikol štát aby nebol zvýhodnený kandidát z postu premiéra, ktorý funkciu využíval na skrytú prezidentskú kampaň a veselo otváral ESO ordinácie, diaľnice a rozdával milióny zo štátnej kasy ako zo svojho?

Milí byrokrati, verte mi, stačí urobiť jednu tlačovku v Hainburgu a bude sa na vás rehotať celý svet. Vaši občania si už síce zvykli na exportnú polovičatosť, ktorá po zavedení ESA dostane ešte bujarejšie kontúry, ale takto sa Slovensko štandardnou demokraciou nikdy nestane. Moderné demokracie totiž fungujú úplne v inom leveli ako vyhlasujú falošní apoštoli demokracie, ktorým tento poloprávny režim najviac vyhovuje.

http://www.sme.sk/c/7137692/za-video-o-trojnasobnej-volbe-zacali-trestne-stihanie.html

Skryť Zatvoriť reklamu