Bude ďalšie Charlie Hebdo na úrade vlády SK?

Písmo: A- | A+

Extrémne svalnatý jazyk pána Fica znova exceloval v snahe vybudovať čo najstrašidelnejšie potemkinovské kulisy strachu pre svojich voličov.

Potemkin Village
Potemkin Village (zdroj: https://02varvara.wordpress.com/2010/05/20/a-book-about-the-hoomies/potemkin-village/)

Smelo vyhlásil boj proti obťažovaniu našich žien obrovskou moslimskou menšinou, ktorá tvorí ohromujúcich 0,02% z populácie obyvateľstva krajiny. Vyhlásenie okamžite prebrali svetové agentúry a rozniesli do sveta. Samozrejme v návale strategickej nenávisti zabudol pripomenúť, že podľa štatistického úradu každá piata žena v krajine čelí dennodennému obťažovaniu a násiliu od írečitých domorodcov. Svoj férový úsudok, mohol doplniť o fakt, že aj dvorný dodávateľ alobalových tehličiek pre stranu smer DI občas svoju žienku domácu len tak dokope a prepleskne. Keby mal chuť skutočne niečo zmeniť, tak by povedal, že antiobčianska vláda strany smer DI, štátne orgány a polícia za 8 rokov vládnutia na tomto poli nepohli ani malíčkom.

Bohužiaľ náš statočný Janko Hraško akosi prepočul hlas tajných služieb, ktoré mu určite museli povedať, že teroristické skupiny al-Káida, Boko Haram alebo IS nie sú partizáni z druhej svetovej, ale profesionálne organizovanými jednotkami s kvalitne vycvičenými jedincami. Určite nie sú odkázaní na pokútne alobalové granty, pretože sú štedro dotovaní miliardami petrodolárov z arabského sveta. Majú k dispozícii tu najlepšiu techniku. Mnohí školitelia študovali na univerzite KGB MGIMO, vedia tie najšpinavšie manipulačné triky, podobne ako naša oligarchia s identickým vzdelaním. Celkom dobre mapujú svetové média, aby vedeli, kto ich najviac uráža a provokuje, aby mohli zasiahnuť. Keď nemali problém zaútočiť v Dánsku, Francúzku, či iných krajinách, tak určite nebudú mať problém urobiť jednodňový výlet do Bratislavy a nechať sa tu trochu povybuchovať

Pán Fico a spol. by si mali čo najskôr uvedomiť, že teroristov ich bezohľadné volebné ambície vôbec nezaujímajú. Tým, že dnes sa správy dokážu preniesť naprieč celým svetom za pár sekúnd, ohrozuje svojimi neuváženými a nenávistnými výrokmi bezpečnosť občanov Slovenska. Nemal by dráždiť a urážať moslimov a hádzať ich všetkých do jedného vreca. Teroristickej rozviedke by určite nebol problém zistiť to čo už dávno vie každý vnímavý občan SK, že naša polícia nikdy nič svetoborné nevyriešila, že unudení ,,spiegelmajstri“ z letiska (BTS) sú na smiech nie len všetkým občanom SK, ale aj všetkým turistom prichádzajúcim do krajiny a majú prakticky vydláždenú cestu k páchaniu svinstiev. Ak náhodou niečo skutočne chce urobiť pre túto krajinu, tak nech začne chrániť pred gorilami a nie pred moslimskou fatamorgánou.

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/slovakia-wants-to-stop-muslim-migrants-from-entering-a6803811.html#commentsDiv

Skryť Zatvoriť reklamu