Óda na počítač..

Die Technik spart unsere Zeit.....aj túto krátku vetu som sa naučila na našej hodine nemčiny. No, presvedčila som sa, že nie vždy je tomu tak...najmä ,ak sa chytí remesla technický antitalent:o)

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

...som najtechnickejší typ v celej našej rodine ( prinajmenšom To som si donedávna myslela ) a predsa dokažem seba, ale aj inych priviesť do zúfalstva, keď sa jedná o najnovšie vydobytky modernej techniky. A pritom ide len o takú maličkosť, ako dať si fotku na blog.

 Tak, dajme sa do práce! Prvú polhodinu vyberám, vystrihujem a zmenšujem nejakú tú vhodnú fotografiu. Celá šťastná, aká som ja šikulka otváram môj blog...kliknem "Procházet"...operácia úspešná...fotka by mala byť na nete...som zvedavá, ako ma budú vidieť ostatní. NIJAKO! Pretože fotografia má rozmer približne 1x2 cm. Ani ja sama sa nespoznávam, ako potom môžu iní. Možno ste si teraz pomysleli, veď si ju možeš zmeniť! NIE, nemôžem! Rada by som,ale počítač,resp. táto stránka, program..nazvyme to, ako chceme...so mnou vôbec nespolupracuje... Ubieha ďalšia polhodina, hodiny mi ukazujú jedenásť večer a ja si trhám vlasy od zlosti. Dôvod je jednoduchý. Stále sa pohybujem v rozmedzí 1x2 cm. Vzdávam to, idem spať s "dobrým "pocitom, že som práve premrhala hodinu, bezvýsledne. Ešte by som snáď dodala: Je zbytočné pozerať sa na moju fotografiu. Nespoznáte ma! Veď ani ja na seba nevidím! A ja sa Vám zato naozaj ospravedlňujem."

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Nie som odporca PC a podobných vecí, ale musím vám povedať, že ak sa v týchto veciach nevyznáte, dám vám dve rady. Buď sa PC nechytajte vôbec alebo si nájdite niekoho, kto za Vás urobí vašu prácu!.. 

 No, ale ak máte práve niekoľko hodín nazvyš, skúste zabojovať alebo začnite navštevovať počítačový krúžok...:o)....ja som sa už zapísala.

Monika Kopecká

Monika Kopecká

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som uplne obycajna smrtelnicka, ktora chybuje, ktora rozlisuje dni, kedy zije a kedy iba preziva...a ktora sa snazi radovat sa zo zivota..:o)..som skor pesimista:o)( Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu