Vodnár tak trochu inak

Sloboda? áno dvakrát poprosím.Vzťah? nie to bude omyl... :)

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vodnár - milé to znamenie.:) Doslova... Ak ide o kamarátstvo, nemôžte si želať lepšieho muža, no vo vzťahu je to už o niečo komplikovanejšie.
Tu sa bije večný vodnárov (alebo náš?) problém. A tým je, že nedokážu rozoznať hranicu priateľstva a lásky. Pretože každého majú rovnako radi, či už je to frajerka, či už je to kamarátka na sex alebo len taká obyčajná každodenná kamarátka. Aspoň my to takto rozlišujeme, teda minimálne ja...
Čiže ak sa nejaká slečna, dáma zahladí do muža v znamení vodnára , dobre sa uistite , že ste naozaj jeho priateľka, a keď ste si už istá , urobte kontrolu ešte zopárkrát :)
Je zvláštne, že oni si to vôbec neuvedomujú , nerobia to naschvál, nie sú to herci, čo nás klamú, proste majú radi každého (majú môj obdiv, to ja nedokážem) .
Radi sa oddávajú aj rôznym koníčkom, činnostiam, ktorým sa oddajú telom aj dušou. Niekedy až tak veľmi, že na tom skrachuje aj dlhoročný vzťah.(samozrejme, ak sa vám ho už podarí do toho vzťahu dostať)
To bol prípad jednej mojej známej, ktorá mala dlhoročný vzťah s vodnárom, príliš sa oddal svojmu hobby a tým sa vzdal jej. Jeho smola, jej šťastie .Teraz ide po nejakom právnikovi a jeho hobby je rybárčenie v znamení barana - uvidíme aké Tsunami to prinesie :)
Ja som mala tú česť - smolu s dvomi vodnármi. S prvým to bolo na 1 rok, s druhým na 1 noc :)
Toho na jednu noc konkretizovať nebudem , možno v inom príspevku, možno v inom živote ...uvidíme:)
S tým na rok sme boli "kamaráti" nejako sme sa nedokázali dohodnúť či vzťah alebo nevzťah. Ale bolo to fajn :)
Každopádne vodnár je tvor milí, dobrosrdečný, na zábavu, na pozeranie filmov, na bláznovstvá je ako stvorený. Je presný ako hodinky, čiže film v kine určite stihnete, ale zaplatíte si ho už sama, nakoľko sú niektorí veľmi lakomí :)
Takže ak hľadáte vzťah s vodnárom veľa šťastia, ak kamaráta navždy alebo partnera na sex, je to ten "pravý" aj keď ho má zahnutého doľava :)

Kristína Kollárová

Kristína Kollárová

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Prečo chceš všetko čo mám ja? Ved ani ja nechcem všetko čo máš Ty! :)Neplačem len ma pália oči... Nedokonale dokonalá :))) Zoznam autorových rubrík:  Znamenia ako ich (ne)poznámeSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu