Značky robia človeka?

Nejdem menovať zástup najznámejších značiek, pretože prvé dve strany by boli zaplnené ich názvami. Každý z nás má vo svojom šatníku aspoň jeden či dva kúsky, na ktoré je pyšný, nosí ich pri väčšej príležitosti, večer poctivo poskladá „podľa pukov“ a uloží spať do skrine.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (52)

Pozri čo mám na sebe!!

Je prirodzené, že človek je tvor samoľúby a rád sa pred verejnosťou ukazuje v najvyberanejšom perí. Všetko by bolo v poriadku, (veď aj ja sa rada páčim a priznajme si, mnohé odevné kúsky sú skutočne pohodlné) keby sa značky ako také nestali jablkom sváru. Röntgenové oči oproti idúcej mladuchy, ktoré vidia až za roh, príliš hlasné šuškanie na vašu adresu a odhadovaný obsah peňaženky či zvesenie kútikov a pohodenie hlavu typu: „Mne je to jedno, aj tak vyzerám lepšie!“ Malicherné, no každodenné. Svedkom podobného divadla som bola aj ja a neslávne musím priznať, že v kruhu svojich priateľov. Zábava v plnom prúde, jeden pohárik cinkal o druhý a pomaly sa črtala „dlouhá“ a príjemná noc. Jedna známa si však všimla značkový outfit tej druhej a oheň bol na streche. Samozrejme sa hneď musela o objav podeliť s prísediacou. Najnešťastnejšie na celej situácii bolo to, že „obdivovaná“ si verejné pretriasanie svojho šatstva všimla a želala si byť neviditeľná.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Na čo potom to divadlo?!

Je paradoxné, že ľudia sa obklopujú peknými vecami za účelom potešiť oko (svoje aj okolia) a výsledok je viac než prekvapujúci. Keby dve konverzujúce slečny vedeli, že inkriminované oblečenie bolo kupované v zahraničí za tretinovú cenu v porovnaní s cenovými reláciami na Slovensku, možno by im padol hrebienok aj záujem zároveň. Malá výšivka na tričku však zahmlieva oči a hlavne úsudok, a tak sa stane, že človek, kŕmený zaručenými informáciami čo je in a čo out, spovrchnie a pri pohľade na svojho kamaráta nehľadá krásu jeho modrých očí, ale malé nápisy znamenajúce hlboký zásah do vrecka a jednoznačne vysoký životný štandard.

Andrea Kyjová

Andrea Kyjová

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

José Ortega Y Gasset napísal: "Človek žije natoľko, nakoľko dychtí po živote." A mal sakra pravdu! Chcem žiť tak, ženebudem stačiť s dychom. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu