Smotánka a celebrity

Nemám nič voči celebritám. Voči tým skutočným. Slávnym, chýrnym, váženým osobám. Naopak, pokiaľ mám tú možnosť ich vidieť vo filme, počuť na koncerte, prečítať si od nich novú knižku, alebo inokedy zas si vypočuť ich názor na dôležité situácie v živote krajiny, národa a pod., vždy to s radosťou využijem.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Mnoho skutočných celebrít sa v médiách vôbec, alebo len málokedy prezentuje. Nielen, že tonepotrebujú, myslím, že ich to vyrušuje, či zaťažuje. A možno sa aninechcú zaradiť medzi tie celebrity, ktoré vidíme každý týždeň na obrazovkáchv programoch ľahkého žánru. Veď prezentovať sa drahými róbami na rôznychvečierkoch, plesoch, či dovolenkami v exotických krajinách, určite nepatrímedzi hlavné poslanie v ichživote.

Preto ma vždy mrzí, keď vidímv TV programe uvedenom v názve môjho článku príliš často ľudí, o ktorých som simyslel, že ich môžem považovať za celebritu a oni sú tam už len prezvyšovanie sledovanosti TV programu a samozrejme vlastného bankovéhokonta. A nevadí im, že sú v spoločnosti tiež celebrít, ktoré sa po čase prejavia v tom pravomsvetle a skončia v súdnych sieňach, prípadne vo väzení.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Darmo, to slovenské príslovie„vrana ku vrane sadá a rovný rovného si hľadá“ treba mať na pamäti.

Peter Laučík

Peter Laučík

Bloger 
  • Počet článkov:  28
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som zrelý muž s vyhraneným názorom na život... a predsa som vďaka mojej dôvere ešte vždy občas prekvapený (alebo, žeby naivný?). Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu