Príbeh...

11 ročná Lucia sa zavrela na záchode so Jozefom, siedmakom, ktorý sa jej už dávno páčil. Jozef jej vyzliekol tričko a bozkával jej malé prsia. Potom jej vyzliekol nohavičky a začal ju lízať medzi nohami.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (105)

Pre Luciu to bolo veľmi dráždivé a (och, tak moc) sa jej to páčilo. Jozef potom do nej vnikol. Skoro vôbec to nebolelo a bolo to (ach, bože) také nádherné. Odvtedy Lucia potrebuje pravidelný sex a je z nej hotový sexuálny maniak.

Čože ? Liddel sa zbláznil ? On tu píše nejaké svoje úchylné fantázie ? Pedofilné porno ? Rýchlo petíciu. Kampaň. Zakázať !

Omyl, vážení. Je to taký "príbeh" z knižky pre pubescentky, ktorá sa mi dostala do ruky. Sú tam príbehy v štýle "moje prvé sexuálne skúsenosti". Vekové rozpätie "hrdiniek": 11-22 rokov. Nie, nie je určená pre pedofilov. Áno, je určená do "dievčenskej knižnice". A áno, videl som ju v "normálnom" kníhkupectve, vydaná "normálnym" nakladateľstvom. Autor knihy je dokonca držiteľ nejakého literárneho ocenenia. Názov knihy: "Šeredka". Meno autora som si nezapamätal.

A ja som perverzný úchyl čo túži przniť malé nevinné detičky....
Bwahahahahaha :-))))

Ako som už raz napísal: pod lampou býva najväčšia tma. A sú aj ďalšie príslovia. O brvne a trieske, vode a víne....

Daniel Liddel

Daniel Liddel

Bloger 
  • Počet článkov:  37
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som úplne obyčajný a tuctový človek ako každý iný. Bežnýživot, bežné starosti, bežné radosti. Inak sledujem politiku, rád poznávam druhú stranu mincí a reálny (nie_moc_známy) život. Absolútne zbožňujem Tolkienove dielo a jeho filozofiu. Môj veľký koníček sú staré počítačové hry na rôzne systémy, ktorých mám obrovskú zbierku (je to splnený môj veľký detský sen). A som závislý na sladkostiach :-) A ešte jedna vec - mám pedofilnú orientáciu. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu