Virtuálny Sulík a virtuálny Paška

Je obrovská tragédia, že 20 rokov po revolúcii tu traja naši najvyšší ústavní činitelia pochádzajú z radov komunistickej mašinérie. A ešte väčšou tragédiou je to, že tu spoločne všetci traja chcú opätovne zavádzať komunistické maniere, že chcú brániť demokracii.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (89)

Pán Paška, to Referendum nie je o Sulikovi, to Referendum je vyjadrenie túžby viac ako 350.000 občanov (a ďalšie podpisy sa stále každý deň len tak hrnú) poslať do zabudnutia aparátčikov, ktorí odjakživa pošliapavali ľudské práva a dnes sa nám tu hrajú na demokratov.

Poslať do zabudnutia ľudí, ktorí miesto toho aby si vykonávali svoju prácu a tou je zastupovanie svojich voličov, miesto toho si robia len svoje pokútne a špinavé kšefty napríklad v zdravotníctve...

Odobrať takýmto dobrodruhom imunitu a tým aj beztrestnosť, vyšetrovať ich, súdiť ich a ak budu vinni, tak ich aj odsúdiť.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Všetky ostatné otázky sú síce dôležité ale toto je TOP otázka - toto je vôľa 9 z 10 ľudí opýtaných na ulici.

Čoho sa bojíte? Máte za ušami, že sa tej imunity tak zubami - nechtami držíte?

Richard Sulík žije vo virtuálnom svete? Nie, pán predseda parlamentu, on a aj ďalších 350.000 občanov žije v (ne)skutočnom svete, v svete, kde si pohrobkovia temných čias minulých myslia, že opäť nadišla ich šanca.

A občania chcú ten zvrátený stav napraviť. Tak nás nenúťte vyjsť znova do ulíc a znova vám pripomenúť o čom tá demokracia vlastne je. Pretože o to bude práve váš odchod do virtuality skorší a reálnejší. A každý si pred vami už len odpľuje.

Ľubomír Galko

Ľubomír Galko

Bloger 
  • Počet článkov:  177
  •  | 
  • Páči sa:  4x

Exminister obrany a poslanec NR SR. Mojim tvrdým bojom proti korupcii som sa stal vážnym problémom a nepriateľom pre mnoho nečestných ľudí, vrátane politikov, naprieč celého politického spektra, ktorí sa snažili parazitovať na systéme. Nikdy mi nešlo o koryto, ale pokiaľ bude možnosť, budem stále ťať do živého a odkrývať zlodejiny. Pretože si myslím, že to stále má zmysel. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karol Galek

Karol Galek

116 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Radko Mačuha

Radko Mačuha

232 článkov
Roman Kebísek

Roman Kebísek

107 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu