Na Slovensku sme rýchli...

až neuveriteľne, hlavne,čo sa týka informovania verejnosti. Áno na Slovensku je to jednoducho tak - dávam názorný príklad z mnohých:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)
Obrázok blogu
(zdroj: Internet)

Už dlhšie vieme, že máme tu zatiaľ teplú zimu a z toho dôvodu sa asi nebudú konať v Osrblí preteky SP v biathlone. Už včera to bolo jasné. Dnes ráno to mohli oznámiť prostredníctvom médií - aj sa tak stalo, ale až po obede som našiel prvé zmienky o tom. Ale na oficiálnej internetovej stránke sa v Osrblí nič neudialo,"zasnežujú" a pozývajú verejnosť na preteky. To isté aj na oficiálnej stránke Slovenského zväzu biathlonu - ani len zmienka o zrušení pretekov a o možnom konaní v inom areáli, kde sú na tom so snehom lepšie. Možno budú preteky v rakúskom Hochfilzene, uvidíme, ako sa s miestnymi organizátormi dohodnú, veď ide o veľa - prestíž, peniaze, vysielacie práva a pod.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Na internetovej stránke SP v biathlone už informácia o zrušení pretekov v Osrblí už je. Keď to dokážu všade vo svete - myslím promtne informovať - prečo to nedokážeme aj my doma?

Nechceme - nevieme - zabudli sme v návale iných povinností - alebo si niekto neplní svoje povinnosti. Myslím, že je to zlá reklama, nielen pre slovenský biathlon ale aj pre celé Slovensko. Rád by so sa mýlil.

Luboš "El-Bosko" Minárik

Luboš "El-Bosko" Minárik

Bloger 
  • Počet článkov:  101
  •  | 
  • Páči sa:  0x

...človek, ktorý si všíma život okolo sebaa pokúsi sa skladať čriepky do celku, vidí a počuje, počká a pokúsi sa o tom napísať...či sa mubude dariť - uvidíte - posúdite - dáte vedieť... Zoznam autorových rubrík:  Priniesol sám život...Môj názor - neberte mi ho...Toto som videl - zažil...Spomienky - ako také...O nás - o vás...Úvahy a zamyslenia...Psí pohľad na životRodinaSpoločnosťNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu