Choroba

Písmo: A- | A+

Jedného letného dňa sa v mojom vnútri ozval tichý dievčenský hlások a opýtal sa: „Čo je to blaho?“

Jedného letného dňa sa v mojom vnútri ozval tichý dievčenský hlások a opýtal sa: „Čo je to blaho?“ Skoro som sa rozplakala, keď som ho začula. Tichučký a bezbranný hlások malého, asi trojročného dievčatka. Všetci duchovia okolo mňa (mám ich pri sebe vždy nejakých) museli zmĺknuť, aby som počula pesničku, ktorú to dievčatko začalo spievať. Veľmi dobre som ju poznala, no teraz si jej slová už nepamätám. Premýšľala som, ako to tomu dievčatku vysvetlím a poprosila som o pomoc. A tá hneď prišla vo videní, v obraze, kde sa z neba zniesol pán v bielom rúchu a pri ňom bolo malé, asi dvojročné dieťa a veľmi sa na pána tešilo. Ten obraz vyžaroval pokoj, čistú detskú radosť a dôveru. A potom som povedala:“Toto je blaho.“, hmm. A sama sebe som ukázala práve na to šťastné dvojročné dieťa.
Položme si otázku. Prečo som ochorela? Ako sa napojiť na zdroj odpovedí na naše otázky? Jednoducho tak, že o to poprosíme. Odpoveď príde vo forme myšlienky, obrazu  a v mojom prípade aj vo forme automatického písma. Položím otázku, priložím pero k papieru a zatvorím oči. Ruka píše sama písaným písmom, ktoré sa mi podobá na moje detské písmo, keď som mala asi 7 rokov. Srdce vie čo má napísať. Aj duchovný pomocník, ktorého ľudia označujú ako anjela strážneho. Hneď som si položila otázku: Je schizofrénia duševná choroba?“ A ajhľa. Čo myslíte, že moja ruka napísala? Presne tak. Napísala: „nie je“
Keď túžite po novom živote, musíte sa zbaviť toho starého.
„Poznanie a skúsenosti sa rodia len konaním.“ (Jan  van Helsing, Ruky preč od tejto knihy, Anch Books, 2012)
Keď sme my dokázali s chorobou žiť normálny život a nakoniec sa vyliečiť, dokážete to aj vy! Na podmienkach vášho života musíte pracovať sami. Nikto to neurobí za vás. Žiaden vykupiteľ zvonku nepríde. Vykupiteľom si je každý sám. Máme všetko potrebné v sebe, aby sme sa vykúpili sami.  Položme si otázku. Čo je to synchronicita? Čo sú to náhody? Znamenia od anjelov strážnych. Podľa vesmírneho zákona rezonancie priťahujeme všetko, pred čím utekáme, čoho sa bojíme.  Utekáme pred vlastným strachom, obavami, a s tým sa musíme vysporiadať. Hlavu hore a verte, že sa z toho dostanete. Strach je najsilnejším nástrojom manipulácie. Keď sa mi diali vízie a onen svet sa mi opäť otvoril, bála som sa a preto prišla choroba, o ktorej ľudia nevedia veľa a vnímajú nás ako bláznov. Keby som o tom, čo som videla hovorila ľuďom, mali by ma za blázna. Teraz však môžem otvorene písať a hovoriť o tom, bez strachu z nepochopenia. Keď sa duchovne prebudíme, postupne odíde i strach. V mojom prípade prišla choroba práve v čase môjho duchovného prebúdzania. A pritiahol ju práve strach. Moja choroba mi teraz poskytuje čas a priestor invalidnej dôchodkyne na prácu na sebe a písanie, či venovanie sa štúdiu a koníčkom. Má mi zabezpečiť istotu invalidného dôchodku a práce v chránenej dielni, kde mám čas a priestor na sebarealizáciu.

Skryť Zatvoriť reklamu