Keď má riaditeľ Serpo podvodu Skylink strach, povie pravdu!

Riaditeľ SERPO podvodu Skylink pán J.G. sa čoraz viac zamotáva v spleti argumentov, ktorými vymýšľa opodstatnenie servisného poplatku SERPO. Jeho posledný rozhovor s médiami je svojim spôsobom už v dôkazovej kategórii klamstva. Vyplýva to zo strachu, aby sa mu naplánované nezbednosti nevymkli z rúk. Strach však kráča ruka v ruke so zlým svedomím a taký človek začne kopiť chyby. Riaditeľ SERPO podvodu ich veru narobil riadne kopisko!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Keďže majitelia kariet CS Link a Skylink postupne klamstvá odhalili, začínajú byť nepríjemnými. Pod váhou verejnej mienky riaditeľ SERPO radšej na stovky nepríjemných otázok neodpovedal kvôli tomu, že už ho čakalo naštartované lietadlo. Obrazom podvodu SERPO a zrkadlom strachu jeho riaditeľa je jedna jediná otázka a jedna jediná odpoveď. Zákazník sa pýtal, či vyvodí osobnú zodpovednosť za podvod na zákazníkoch a či odstúpi a tak ukončí svoj podiel na okrádaní zákazníkov. Zároveň zákazník uviedol, že je pripravený pripojiť sa k hromadnej žalobe proti jeho firme. Riaditeľ odpovedal. Naša spoločnosť sa žiadneho podvodu nedopustila. O podvode by sa dalo hovoriť, pokiaľ by naša služba skrachovala a nechala zákazníkov napospas osudu. SERPO je férový spôsob riešenia prepadu medzi nákladmi a výnosmi. Iné riešenie nepoznám a pochybujem, že by ste Vy vymysleli niečo iného na mojom mieste. Nemyslím, že žaloba dokáže prinútiť súkromnú firmu k stratovému podnikaniu. No a sme doma! Keď má riaditeľ strach povie pravdu! Servisný poplatok SERPO nie je a nikdy nemohol byť za žiadnu službu. Jednoducho chlapcom skrachoval podnikateľský plán s platenými programami a tak si chcú dieru zaplátať výpalným od tých, ktorí kašlú na platené programy. A keďže programy GRATIS sú riadne zaplatené z koncesií a z reklám u licencovaných programov, vec je vybavená. Programy GRATIS zostanú a platené musia skapať! A pokiaľ chce ísť niekto s klamstvom na hranu noža, nech je to aj M007, môže to skúsiť. Programy GRATIS budú vysielané v stave núdze nekódovane a potom sa ukáže podstata celého podvodu v plnej nahote.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu