Nový podvod Skylink M77 Výmena zadarmo !

Patríte k zákazníkom, ktorí si okrem základných programov Gratis na svojej karte Skylink predplácali na celý rok platený balíček? Patríte medzi tých málo, ktorých by si mal prevádzkovateľ  " hýčkať " a rozmaznávať. A veru, mohlo by sa zdať, že tomu tak aj je.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Príde Vám list Vážený.. blabla..automaticky Vám zadarmo zasielame kartu Výmena a Vy nemusíte zaplatiť 24 eur. Poviete si, aká milá pozornosť, veď som im už veru zaplatil poriadnu pálku. Za tých pár rokov je to už viac ako 500 eur. Kartu vložíte do prijímača a zistíte, že Vám nefunguje ! Po hodine sa dovoláte do centrály, nepočítate koľko zaplatíte a tam zistíte ďalší šok. Váš prijímač nie je odrazu "certifikovaný", pritom fungoval 5 rokov bez problémov! Dievčaťu na druhej strane linky vynadáte a rozhodnete sa skončiť s platenými programami. Dievča Vám pokojne oznámi, že budete musieť začať platiť servisný poplatok, keďže zaslaná karta Výmena neobsahuje dva roky oslobodenia SERPO a ani dva mesiace platených programov zadarmo. Tresnete telefónom a utekáte si kúpiť normálnu kartu Výmena za 24 eur a nový prijímač. Potom Vás takmer porazí, keď zistíte ako s Vami milý prevádzkovateľ vybabral. Bez Vášho súhlasu zablokoval možnosť vymeniť si kartu slobodne a pre istotu ju spároval s tou zaslanou. Kocúrkovo ? Nie, realita M77.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu