Odváži sa STV a komu zajtra vypnúť karty ?!

Slováci sú v zmysle nezmyselného zástrčkového zákona nútení platiť koncesiu STV. Tá by mala sama zabezpečiť dopravu signálu cez satelit k divákom, bolo by to najlacnejšie a navyše najbezpečnejšie. Aby to najlacnejšie nebolo, STV zmluvne signál vysiela cez "súkromnú", predtým štátnu firmu. A tu je zdá sa " pes zakopaný".

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

STV má ako jediná právo rozhodovať o deaktivácii resp. aktivácii príjmu programov. Je to dané zmluvne zakotvenými podmienkami prijímania programov STV prostredníctvom satelitnej karty. Ako je teda možné, že v mene STV vystupuje akási firma z Luxemburgu, ktorá si dovoľuje ľudí v SR a v ČR vydierať? Dané je to tým, že STV v tej špine musí byť "namočená až po uši ", keďže mlčaním sa usvedčuje a už od zajtra chce deaktivovať satelitné karty. Ktoré karty chcú vypnúť ? Všetky tie, ktoré neuhradili vymyslený servisný poplatok SERPO. Naozaj sa v STV nájde niekto, kto dokáže urobiť takýto teroristický čin? Od zajtra a každý ďalší deň sa o svedomí ľudí v STV občania SR dozvedia viac.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu