SOI, STV, Občan idiot za dverami. Smer do blázninca!

Vedeli sme o katastrofe v STV a tiež o prehnitosti štátnych úradov na Slovensku. Včera v relácii Občan za dverami sme to videli naozaj. Dramaturgia ako z dielne ÚV KSS by až tak nevadila, veď ide o STV. Chudák občan, ktorý sa súdi roky o ukradnutý dom spolu so sudcom, ktorý dobreže neplakal do kamery a neprosil zlodejku o prepáčenie.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Pani stokrát zobrazená cez sfušované viečka bola tiež len vhodným odrazovým mostíkom pre zlatý klinec programu Podvod M77 Skylink. Pravdaže, toľko námahy si už podarení robotníci kamery z STV nedali, aby niečo o skutočnom podvode " vyšťúrali ". Riaditeľka SOI im perfektne zapadla do scenára. Len samé bla..bla a nič k podstate veci. Čo tak súdruhovia v SOI zapnúť čosi ako mozog. Riešte už konečne to, čo Vám tak ide od ruky pri šikanovaní slovenských živnostníkov. Riešte obsah servisného poplatku! Za čo má platiť zákazník 1,2 eur mesačne? To ale neurobíte, to by ste museli ísť do STV skontrolovať zmluvy medzi STV a Towercom a tam sa Vám zjavne nechce. Tam Vás privíta hovorca STV a ten Vám vysvetlí, že občan bude možno mať príjem STV niekedy, možno koncom roka 2013, len bude treba prisunúť do Mlyna Doliny ďalšie miliardy. Občan, slovenský idiot , dokedy budeš slušne klopkať na dvere SOI a STV? Smer do blázninca, alebo smer banda úradnícka a urobiť s nimi konečne poriadok ?! Blázninec, alebo poriadok, občania Slovenska iné možnosti na výber nemajú.

Ján Luterán starší

Ján Luterán starší

Bloger 
  • Počet článkov:  125
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Venujem sa publicistike okolo problematiky slobodného príjmu SAT TV, DVB-T, internetu a vlastne píšem o všetkom, čo človekaoslobodzuje a skvalitňuje mu život. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu