Jehova skrýva určité prorocké pravdy až do konca!

“Nech príde tvoje Kráľovstvo. Nech sa deje tvoja vôľa, ako v nebi, tak i na zemi.” - Matúš 6:10.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Cirkvi takzvaného kresťanstva vo všeobecnosti nevyučujú biblickú náuku, že ľudia, ktorí poslúchajú Boha, budú jedného dňa žiť večne na zemi. (2. Kor. 4:3, 4) Učia, že všetci dobrí ľudia idú po smrti do neba. Malá skupina Bádateľov Biblie, ktorá koncom 19. storočia vydávala časopis Strážna veža, učila niečo iné. Chápali, že Boh obnoví na zemi raj!

A že milióny poslušných ľudí budú žiť tu na zemi, nie v nebi. Trvalo to však nejaký čas, kým jasne pochopili, kto budú títo poslušní ľudia. Bádatelia Biblie pochopili zo štúdia Božieho Slova aj to, že niektorí ľudia budú „kúpení zo zeme“, aby vládli s Ježišom v nebi. (Zjav. 14:3) Túto skupinu bude tvoriť 144 000 horlivých a oddaných kresťanov, ktorí počas svojho života na zemi verne slúžili Bohu.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

PS: Poprední pastieri dnes už nerobia Božiu vôľu, aby sa starali o ovečky a dávali im potrebnú duchovnú informáciu, lebo už nemajú Božieho ducha, aby správne pochopili biblické proroctvá na dnešný deň!

w19.09 27 ods. 4 – 5

Jozef Lužinský

Jozef Lužinský

Bloger 
  • Počet článkov:  3 864
  •  | 
  • Páči sa:  140x

Autor sa bude snažiť budovať, povzbudzovať a utešovať ľudí (vrátane samého seba) svojou prózou i poéziou. Zoznam autorových rubrík:  ZivotTeológiaHistoriaVedaBudúcnosťVieraFotkyHudbaPoéziaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu