Pokrstení svedkovia musia vedieť ako uctievať Jehovu Boha!

Písmo: A- | A+

Peter a ostatní apoštoli odpovedali: 'Boha musíme poslúchať viac ako ľudí’.” - Skutky 5:29. Skúška je už blízko!

Ako budeš uctievať Jehovu, keď bude naša činnosť zakázaná? Pobočka poskytne miestnym starším pokyny a praktické rady. Ak sa pobočka nebude môcť skontaktovať so staršími, potom bude na starších, aby všetkým v zbore pomáhali uctievať Jehovu. Svoje pokyny budú zakladať na Biblii a na našich publikáciách. (Mat. 28:19, 20; Hebr. 10:24, 25

) Jehova sľúbil, že poskytne svojim služobníkom hojnosť duchovného pokrmu. (Iz. 65:13, 14; Luk. 12:42–44

 

Preto si môžeš byť istý, že jeho organizácia urobí maximum, aby si dostával potrebné duchovné povzbudenie. Čo môžeš v čase zákazu urobiť ty? Nájdi si vhodné miesto, kam by si si mohol schovať Bibliu a naše publikácie. Daj si pozor, aby si tento vzácny materiál, či už v tlačenej, alebo v elektronickej podobe, nikdy nenechal na mieste, kde by ho mohol niekto ľahko objaviť. Každý z nás musí urobiť praktické kroky, aby zostal duchovne silný.

 PS: Väčšina svedkov Jehovových si vôbec nevšimla, že verejné zvestovanie dobrého posolstva o Božom nebeskom Kráľovstve už bolo ukončené! To znamená, že sa priblížil koniec a príchod Božieho nebeského kráľa uskutočniť posledný súd, počatím s Božím domom (Betelom)!

 w19.07 10 – 11 ods. 10 – 11

Skryť Zatvoriť reklamu