Satan, Diabol - SMRŤ, skončí raz a navždy!

“Smrť, kde je tvoje víťazstvo? Smrť, kde je tvoj osteň?” - 1. Korinťanom 15:55.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Boh viedol svojím svätým duchom niektorých Ježišových učeníkov v prvom storočí, aby zapísali určité podrobnosti o nádeji na život v nebi. Napríklad apoštol Ján napísal: „Teraz sme Božími deťmi, ale ešte sa neukázalo, akými budeme. Vieme však, že keď sa zjaví, budeme ako on.“ (1. Jána 3:2) Teda pomazaní kresťania nevedia, aké to bude, keď pri vzkriesení dostanú duchovné telo a pôjdu do neba.

Ale to, čo vedia, je, že keď dostanú svoju odmenu v nebi, uvidia Jehovu. Biblia nám o tom poskytuje určité informácie. Pomazaní budú s Kristom v nebi, keď „odstráni každú vládu, každú mocnosť a silu“ i „posledného nepriateľa“, smrť. Potom sa aj sám Ježiš spolu so svojimi spoluvládcami podriadi Jehovovi. Nakoniec bude Jehovovi podriadené všetko. (1. Kor. 15:24–28) Bude to úžasné vyvrcholenie Kristovej tisícročnej vlády!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

PS: Neustále preskakujú ten najúžasnejší čas konca - “Jehovov deň”, čo je dnes to isté ako “deň nášho Pána Ježiša Krista” alebo Kristova prítomnosť a zjavenie svojim pomazaným, už zapečateným a osláveným bratom a adoptovaným synom Božím!

w20.12 8 ods. 2

Jozef Lužinský

Jozef Lužinský

Bloger 
  • Počet článkov:  3 955
  •  | 
  • Páči sa:  231x

Autor sa bude snažiť budovať, povzbudzovať a utešovať ľudí (vrátane samého seba) svojou prózou i poéziou. Zoznam autorových rubrík:  ZivotTeológiaHistoriaVedaBudúcnosťVieraFotkyHudbaPoéziaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu