reklama

Večný život si ľudia musia zaslúžiť!

“Ale tesná brána a úzka cesta vedie do života a málo je tých, čo ju nachádzajú.” - Matúš 7:14.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Cesta do života sa dá nájsť. Ježiš povedal: „Ak zostanete verní môjmu slovu, ste naozaj moji učeníci a spoznáte pravdu a pravda vás oslobodí.“ (Ján 8:31, 32) Je chvályhodné, že ty nejdeš s davom. Hľadal si pravdu, dôkladne si študoval Božie Slovo, aby si zistil, čo od nás Boh očakáva, a rozhodol si sa riadiť Ježišovým učením. Dozvedel si sa, čo Jehova chce!

Aby sme zavrhli falošné náboženské náuky a prestali sláviť sviatky a dodržiavať zvyky, ktoré majú pohanský pôvod. Zistil si, že nemusí byť ľahké konať Jehovovu vôľu a opustiť zvyky, ktoré sa Bohu nepáčia. (Mat. 10:34–36) Hoci urobiť potrebné zmeny nebolo pre teba jednoduché, neodradilo ťa to, lebo miluješ svojho nebeského Otca. Určite má z teba veľkú radosť! (Prísl. 27:11)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

PS: Zostať verní Kristovmu slovu až do konca, nám pomôže spoznať pravdu, a ostať na ceste k večnému životu. Pre pomazaných bratov Ježiša Krista to bude nesmrteľný život v nebi, pre ostatných, ktorí podporia a pomôžu jeho bratom až do konca, večný život na rajskej Zemi!

w21.12 22 ods. 3;23 ods. 5

Jozef Lužinský

Jozef Lužinský

Bloger 
  • Počet článkov:  4 435
  •  | 
  • Páči sa:  725x

Autor sa bude snažiť budovať, povzbudzovať a utešovať ľudí (vrátane samého seba) svojou prózou i poéziou. Zoznam autorových rubrík:  ZivotTeológiaHistoriaVedaBudúcnosťVieraFotkyHudbaPoéziaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu