Vydarený tretí ročník PM Konferencie, na ktorej sme nechýbali

Aj tento rok sme sa zúčastnili už tretieho ročníka Virtuálnej Konferencie Projektového Manažmentu nielen ako „hostia“. Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia je jedným zo štyroch partnerov, ktorí pomáhajú pri jej organizácii.

Vydarený tretí ročník PM Konferencie, na ktorej sme nechýbali
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Aj keď sa konferencia konala 5. októbra, ešte stále ju máme v žilách. Napriek tomu, že sme boli nútení na poslednú chvíľu zmeniť formát na virtuálny, milo nás prekvapil vysoký záujem. Prečítajte si, ako hodnotia tento ročník František Šofranko a Lucia Komorníková, ktorí túto konferenciu organizačne zastrešili.

Minulý ročník sme vedeli, že konferencia bude musieť byť v online prostredí. Tento rok sme sa naozaj tešili na to, že sa uvidíme tvárou v tvár a bude prebiehať networking. Tento rok sme mali záujem realizovať konferenciu v krásnych priestoroch UVP Technicom. To sa nám žiaľ nepodarilo. Aby sme však neboli len pesimisti, musíme vyzdvihnúť pomerne vysoké interaktívne zapojenie účastníkov prostredníctvom technického zabezpečenia a na to použitých technických prostriedkov.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Spätná väzba nás posunula o úroveň vyššie

Z tejto konferencie a predovšetkým od divákov, ktorí sa jej zúčastnili máme skvelé pocity. Tento rok sme presiahli hranicu 100 registrovaných, čo je dokonca viac ako minulý rok. Podľa spätnej väzby, ktorú sme zaznamenali, účastníci ocenili interaktivitu konferencie, na ktorej sme si skutočne dali tento rok záležať. Veľmi pozitívne reakcie boli aj na výber aktuálnych tém a informácií, ktoré účastníci získali počas prednášok a workshopov.

Vo všeobecnosti spätné väzby potvrdili to, že takéto podujatie má zmysel a hlavne, že už máme všetci chuť vymeniť obrazovku počítača za príjemné priestory a stretnúť sa osobne. Aj preto už teraz začíname plánovať, ako to pripravíme v spolupráci s ďalšími partnermi budúci rok. Môžeme prezradiť, že termín budúceho ročníka sa presunie, aby sme po dvojročnej virtuálnej prestávke umožnili osobné stretnutia. Taktiež premýšľame nad predĺžením workshopov, ktoré by netrvali 90 minút, ale dve hodiny.

Skryť Vypnúť reklamu

Nevieme sa dočkať budúcoročného vydania tejto konferencie. Sme nadšení a povzbudení účastníkmi, pretože tento rok sme nedostali žiaden negatívny komentár. Vďačíme za to hlavne našim účastníkom a spätnej väzbe z minulých ročníkov, ktorá nám pomohla posunúť sa vpred. Aj to je dôvod, ktorý nás ženie vpred a pomáha nám posúvať úroveň konferencie stále vyššie. 

5 Highlightov PM konferencie Františka a Lucky

  • vysoký počet registrovaných účastníkov

  • zaujímavé a pestré témy

  • možnosť zúčastniť sa okrem keynote časti na dvoch workshopoch podľa vlastného výberu

  • vysoký stupeň interaktivity na workshopoch napriek virtuálnemu forme

  • profesionálna úroveň organizácie konferencie vrátane moderovania počas konferencie

Magenta Life

Magenta Life

Bloger 
Firemný blog
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia Spoločnosť vstúpila do života košického regiónu v januári 2006 pod názvom T-Systems Slovakia s.r.o. a od svojho začiatku je s regiónom nerozlučne spätá. To dokázala hneď v roku 2007, keď sa stala jedným zo zakladajúcich a aktívnych členov združenia Košice IT Valley. Za posledné desaťročie vyrástla spoločnosť z nuly na druhého najväčšieho zamestnávateľa na východe krajiny. Zároveň patrí do prvej pätnástky najväčších zamestnávateľov na Slovensku s viac ako 3 900 zamestnancami. Aj vďaka vysokokvalifikovaným a motivovaným zamestnancom je firmou s najrýchlejšie rastúcou pridanou hodnotou v rámci IT odvetvia na Slovensku. Cieľom spoločnosti je proaktívne vyhľadávať nové cesty, ako napredovať a kontinuálne sa transformovať na spoločnosť poskytujúcu inovatívne typy služieb. V rámci strategických aktivít sa spoločnosť transformuje na moderného poskytovateľa služieb Informačných a komunikačných technológií kráčajúc v ústrety budúcnosti založenej na digitálnych technológiách. Tieto kroky realizuje s cieľom posunúť podnikanie z projektovo riadeného modelu na model inovatívne a produktovo orientovanej firmy. Spoločnosť obsluhuje z Košíc viac než 700 korporátnych zákazníkov, ale tiež klientov z oblasti verejnej správy a verejných inštitúcií najmä v priestore Európskej únie. Zoznam autorových rubrík:  AmbasádoriTvoja budúcnosť v DT ITSO SKMagenta Life - z prvej rukyWe Give IT MeaningBiznisNezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu