Zuby mosá z huby...

Ked vás nebolá tak ani nevíte, že nejaké aj máte. Ale ked spuscá tak je to jak keby vám v hubje hráu cenuý orchestr. Ale co ked ich máte jak já ? Teda iba pár ?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

No vtedy mosá ven. Teda jak u mja.
V noci z pátku sa orchestr rozhráu a jak na potvoru vždycky je to na víkend. Od púnoci sem oka nezažmúriu a skúšau sem šecko možné.
Jak prvé ...schuádzené vodú. Deset minut a kontrabas mjeu sólo. Takže sem skúsiu druhé kouo, ale už ani tých deset minut.
Skúška tepú vodú bzua vysloveňe krokem vedlá. Bolavý zub chrochtavo protestovau, takže studená ho na chvílku omráčiua, ale rovno móžem povidat, že aj mja.
Okouo jednéj v noci ked už sa teda nijak nedauo tak sem obudziu starú nech reku poradzí (aj ked ráno tvrdziua, že to byuo enem kúli temu aby sem nebyu hore sám).
Rozespatá neco splétaua tem, že mja zabije, ale do detajalú sem ju zabjehnút nenecháu a tak z ní vypaduo cosik jak , skús hrebíček. Ked sem zaprotestovau tak mi to objasniua, že ho mám rozdrvit a dat na bolavý zub.
Rovno povím, že mi to na pár hodzín umrtviuo púlku hvuavy, že sem si slintau rovno do klína.
Ale finálne nepomohuo. Ked už nebyuo inačí pomoci, nezbyuo inšího jak šáhnut po radikálnem riešeňí.
Jak sa teda nakonec vyprávja. Na velikú dzíru veliká zápuata.
Flaška domáceho pasírovaného pomjedzi bolavý zub a šúp s ním rovno do žaúdka. No povím narovinú, pár púdeci a načísto sem zapomjeu na zub, potom na svjet a nakonec kompletňe na šecko.
Ráno mja potom stará, teda tak jak sem byu zrídzený pod obraz boží odvézua k známemu zubárovi co má kúsek od nás chalupu a má tam nejaké tí nástroje na takéto víkendové fušky a ten mja ho na vjeky zbavyu.
Ked to teda zeberem koudokoua, tak na zuby doporučujem jednoznačňe pálené. Néžeby vás to bolesci zbaviuo, ale je vám to úplňe fukt....

Peter Majcich

Peter Majcich

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

zahorak telem, dusu a ostatnyma vjecama Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu