6 spôsobov ako prekvapiť svoju nastávajúcu v deň svadby

Písmo: A- | A+

Ak chcete, aby bol váš svadobný deň čo najviac výnimočný a nezabudnuteľný, skvelým nápadom je pripraviť pre nevestu nejaké milé romantické prekvapenie. Tu nie niekoľko nápadov, ako to môžete urobiť.

Ako prekvapiť nevestu vo svadobný deň
Ako prekvapiť nevestu vo svadobný deň (zdroj: http://goo.gl/exsdBO)

1 Nečakaný darček

Ak vaša snúbenica už dlhšie po niečom túžila (či už to je náramok, kabelka, alebo šteniatko) svadobný deň je ideálna príležitosť jej to darovať. Ukážete jej tým, to ako veľmi vám na nej záleží a získate aj ďalšie bonusové body za všímavosť a pamäť. :)

2 Romantický odkaz

Nenáročné, ale veľmi milé prekvapenie je aj romantický odkaz. Napíšte svojej partnerke zamilovaný list alebo nechajte krátky odkaz na kartičke a požiadajte niektorú z družičiek, či niekoho z jej rodiny, aby jej ho vo svadobné ráno doručili. Ak chcete byť kreatívnejši, môžete pripnúť odkaz na svadobné šaty, nechať ho na zrkadle v kúpeľni, či inom mieste, na ktoré viete, že sa ráno pozrie.

3 Novomanželské auto

Jednoduchý spôsob ako prekvapiť svoju nevestu je prísť pre ňu na neočakávanom vozidle. Či už zvolíte nejaké moderné luxusné auto, veterán, alebo koč, je len na vás. Zamyslite sa, čo by jej najviac spravilo radosť a výsledná reakcia bude určite stáť za to.

4 Hudba

Má vaša snúbenica obľúbenú pieseň, kapelu, či speváka? Ak máte možnosť, zarezervujte jej obľúbeného interpreta na svadbu - úplne stačí na obrad, či prvý tanec. Ak to nie je môžné, buďte kreatívny a nájdite miestneho interpreta, ktorý dokáže prespievať jej obľúbené piesne, prípadne vyberte nejakú romantickú pesničku, ktorú má rada a nechajte ju zahrať počas obradu, prvého tanca, či v akýkoľvek iný moment, ktorý uznáte za najlepší. Vaša snaha a kreativita ju určite dojme.

5 Umelecké vystúpenie

Ak máte nejaké umelecké sklony, môžete pripraviť pre svoju milovanú krátke vystúpenie. Venujte jej tanečnú choreografiu, ktorú si nacvičíte, zahrajte jej niečo romantické na hudobný nástroj, alebo si pripravte pieseň, ktorú jej sami zaspievate.

6 Svadobná cesta

Ak ešte nemáte rezervovanú svadobnú cestu, skvelým prekvapením pre vašu budúcu manželku je darovať jej cestu do jej vysnívanej lokácie. Môžno má nejakú obľúbenú krajinu alebo mesto, kam rada chodí, alebo túži navštíviť nejakú oblasť kde ešte nebola. Nemusíte priamo zarezervovať cestu, stačí, ak jej poviete kam ju chcete zobrať a konkrétny dátum potom vyberiete spolu.

Dúfam, že Vám tieto tipy pomôžu pripraviť krásne a romantické prekvapenie pre svoju milovanú a že jej tým spravíte naozaj veľkú radosť. Prajem veľa šťastia a verím, že Váš svadobný deň bude presne podľa Vašich predstáv. :)

Skryť Zatvoriť reklamu