8 vecí, ktoré môžete robiť len, keď ste zasnúbená

Písmo: A- | A+

Určite sa veľmi tešíte na svadbu a neviete sa tohto dňa dočkať. Netreba však zabúdať na obdobie zasnúbenia, ktoré je tiež jedinečné a neopakovateľné. Niektoré veci skrátka inokedy robiť nemôžete.

8 vecí, ktoré môžete robiť len, keď ste zasnúbená
8 vecí, ktoré môžete robiť len, keď ste zasnúbená (zdroj: http://goo.gl/rxoev7)

1 Vždy a každému ukazovať svoj zásnubný prsteň

Nezáleží na tom, či ste čerstvo zasnúbená alebo už uplynulo niekoľko mesiacov. Vždy, keď stretnete niekoho nového, kto ešte nevidel váš krásny prsteň, je príležitosť ho ukázať. A priznajme si to, ktorej neveste to nerobí radosť? Po svadbe bohužiaľ už nikto nebude zvedavý na váš zasnubný prsteň a obrúčka tiež nikoho nenadchne.

2 Dookola rozprávať o vašich zásnubách

Nech už vaše zásnuby prebiehali kdekoľvek a akokoľvek, budete milovať rozprávať ten príbeh znova a znova. A každý, kto ho ešte nepočul si ho rád vypočuje. Ak bude naozaj romantický, budú ho chcieť niektorý ľudia počuť aj viac krát. Vychutnávajte si všetky tie obdivné a závistné "óóóch a hííí". Po svadbe sa už na zásnuby nikto neopýta, to už bude len samé: "A kedy budú deti?" A snáď nemusím pripomínať, že po zásnubnom príbehu, samozrejme, príde vaša obľubená chvíľa - ukazovanie prsteňa. :)

3 Pripraviť zásnubný večierok

Zásnubný večierok, rovnako ako svadba, je výnimočná udalosť, ktorú by ste mali naplno vychutnať. A rovnako aj jej prípravu. Nezáleží na tom, či to bude posedenie v kruhu rodiny a blízkych priateľov alebo veľká oslava, jediné na čom záleží je, aby to bola výnimočná udalosť. Večierok môžete usporiadať u vás doma, v lese formou pikniku, v reštaurácií, v klube, či na chate. Hlavne sa poriadne zabavte!

4 Hovoriť všetkým "Som zasnúbená"

Môže to znieť ako maličkosť, ale uvidíte ako sa vám to zapáči. Vychutnajte si každý jeden krát, keď budete môcť povedať "som zasnúbená". Ľudia na to budú reagovať s nadšením, gratuláciami a drobnou závisťou. Keď poviete "som zasnúbená" ľudia sú omnoho viac nadšení, ako keď poviete "som vydatá" alebo "vydala som sa". Zrejme preto, že každý vie, že vás ešte len čaká tá úžasná udalosť - svadba a množstvo zábavy pri jej plánovaní. :)

5 Nafotiť zásnubné fotky alebo nakrútiť zásnubné video

Hneď po zásnubách by ste si mali naplánovať fotenie alebo nakrúcanie zásnubného videa (alebo oboje). Svoje zasnúbenie potom môžete oznámiť kamarátom a známym formou videa alebo fotografií, alebo môžete fotky, či video použiť ako svadobné oznámenia a pozvánky. Okrem toho si toto fotenie / nakrúcanie poriadne užijete a budete mať možnosť vyskúšať si fotografa alebo kameramana, ktorých by ste chceli rezervovať na svadbu. 

6 Volať vášho partnera "snúbenec"

Obdobie zasnúbenia síce netrvá veľmi dlho, ale je veľmi významným obdobím v živote a prináša so sebou aj nejaké zmeny. Jednou z nich je aj to, že svojho partnera počas tohto krátkeho obdobia môžete volať "snúbenec". Uvidíte, ako sa vám to zapáči.

7 Lúčiť sa so slobodou

Rozlúčka so slobodou by mala byť poslednou veľkou párty pred svadbou. Pre vás je to príležitosť stretnúť sa so všetkými svojimi kamarátmkami a zaspomínať si na staré časy, vyraziť do mesta, na diskotéku, na výlet, či na dovolenku - len vy a vaša dámska partia! Zvykom býva, že rozlúčku plánuje hlavná družička a pre nevestu má byť prekvapením, toho sa však nemusíte držať. Ak chcete môžete sa na organizácii celej záležitosti podieľať a užiť si ju tak viacnásobne.

8 Plánovať svadbu

Plánovanie svadby je samozrejmou súčasťou obdobia zasnúbenia. Mali by ste si však uvedomiť, že to nie je "nutné zlo", ktoré si musíte pretrpieť, kým príde dlho očakávaná svadba. Plánovanie svadby, napriek všetkému vybavovaniu a stresu, je jedinečné a neopakovateľné obdobie, a preto by ste si mali užiť každú jednu chvíľu.

Verím, že si svoje zasnúbenie poriadne vychutnáte a toto obdobie vám prinesie len radosť a žiadne starosti. Ak by ste však potrebovali pomôcť so svadobnými prípravami, kontaktujte nás na http://svadbypodlaely.sk/kontakt/. S radosťou sa o všetko postaráme, aby ste si svoje zasnúbenie mohli vychutnať ešte viac. :)

Skryť Zatvoriť reklamu