Originálne nápady na oblečenie pre ženícha

Písmo: A- | A+

Ženícha by ste mali spoznať na prvý pohľad. Nemal by to byť len jeden z mužov v obleku, ktorý splynie s davom. Ak sa vám tradičné svadobné obleky zdajú nudné a chceli by ste svoj vzhľad trochu oživiť, nechajte sa inšpirovať týmito nápadmi.

vzorovaná košeľa ženích
vzorovaná košeľa ženích (zdroj: neznamy)

Farebný motýlik
Čierny motýlik je zaručená klasika, ale ak chcete niečo zaujímavejšie, čo by dodalo vášmu celkovému vzhľadu trochu farebnosti, nebojte sa siahnuť po netradičných viazankách. Ružová, žltá, červená, káro, kvietky, bodky, pásiky...povolené je všetko.

farebný motýlik k obleku
farebný motýlik k obleku (zdroj: neznamy)

Vzorovaná košeľa
Biela košeľa do čierneho obleku a ženích je na svete. Alebo nie? Dajte priechod svojej fantázii a vyskúšajte netradičné farby, vzory alebo aj materiály. Ak budete hľadať farebnú košeľu do obleku, pravdepodobne vás to vyjde lacnejšie, ako keby ste kupovali obyčajnú bielu svadobnú košeľu. Viete ako to chodí, stačí povedať slovo svadba a zrazu budú mať len tie najdrahšie košele.

vzorovaná košeľa ženích
vzorovaná košeľa ženích (zdroj: neznamy)

Traky
Niekedy ste bez trakov pomaly ani nemohli vyjsť z domu, dnes ich nájdete akurát na figuríne u krajčíra. Škoda. Traky sú veľmi pekným a zaujímavým doplnkom k obleku. Vynechajte tradičnú svadobnú vestu a použite traky.

ženích traky
ženích traky (zdroj: neznamy)

Farebné ponožky
Aj keď plánujete svadbu v čierno-bielom štýle, trochu farby nezaškodí. Najmä ak ju dômyselne zamaskujete. Farebné alebo vzorované ponožky k svadobnému obleku vyzerajú veľmi trendovo a navyše sa takto môžete doladiť s kyticou nevesty. :)

farebné ponožky ženích
farebné ponožky ženích (zdroj: neznamy)

Klobúk
Každý správny gentleman potrebuje klobúk. Minimálne, aby si mal, čo zložiť z hlavy, keď chce pozdraviť dámu. Myslíte si, že už vymreli? Klubúky teda určite nie a dúfame, že aj gentlemanov sa ešte zopár nájde. :)

ženích klobúk
ženích klobúk (zdroj: neznamy)
Skryť Zatvoriť reklamu