Prezentujte sa činmi páni poslanci, nie „billboardmi“ !!!

Dokedy sa necháme ovládať ľuďmi, ktorým je blaho našej krajiny ukradnuté? Predražená záchodová misa tu, predražený sifón tam, ale všetko je OK.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Keby do našej krajiny prišla postava z filmu „Tenkrát na západe“, nestihol by tasiť pištoľ, ak by sa snažil trafiť každú tvár na billboarde popri ceste. Povedal som si, že ich pri mojej najbližšej ceste spočítam, avšak po niekoľkých ma to prestalo baviť, vidiac tie tváre a ešte lepšie texty k tomu. Ale k vyššiemu číslu by som sa dostal určite.

Pýtam sa : „Ozaj máme v krajine toľko peňazí, že musí každá politická strana tlačiť milióny do reklám, spotov, billboardov a všetkých propagačných materiálov?“ Za cenu ich znovuzvolenia do funkcie, kde to je ku korytu veľmi blízko? Ak máte pocit, že ste toľko dobrého urobili, tak musíte si byť sami vedomí, že Vás zvolia opäť. A tie vyhodené peniaze investovať pre ľudí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Páni poslanci, skúste sa viac starať o slovenský ľud, skúste viac chodiť medzi ľudí, zisťovať ozajstné problémy človeka, kde vyžiť z vašich sociálnych dávok a minimálnych platov je priam akt hodný medaily. Hľadajte riešenia, pre ktoré sa oplatí zostať a žiť v tejto krásnej slovenskej prírode vôkol nás. Lebo vašimi rozhodnutiami tu ozaj okrem prírody nič také krásne nie je a ani nebude.

Ale Vám je to úplne ukradnuté, veď na čo by ste sa zaoberali otázkami týkajúcimi sa nás ľudí, keď za 60 dní sedenia v parlamentných laviciach máte slušný príjem na vašom účte? Smejete sa ľuďom do očí, proti protestujúcim vyťahujete naučené formulky a dokonca zaháňate ich hrozbou trestných oznámení a rôznych sankcií. Jeden prípad z blízkej doby. Učiteľom, ktorí štrajkujú pre nízke mzdy, sa Draxler vyhráža, že porušujú štrajkom zákon. Pokiaľ viem, vyjadrenie svojho názoru a štrajku je aj v našej ústave – upravuje to článok 37. Schválne som napísal Draxler, bez „pán minister“, pretože taká postavička nie je ani v detských knižkách.

SkryťVypnúť reklamu

Rovnaká rozprávková bytosť je aj Čislák, ktorý ani sám nevie, za čo je tlačovka zvolaná a pýta sa hovorkyne, že z akého dôvodu podávajú trestné oznámenie. Prosím??? Je mi z Vás zle. Ale všetko je v poriadku, pacientov sa to nedotkne a žiadne obmedzenia v nemocniciach nebudú.

Už tu boli sestričky, teraz sú tu učitelia, nasledovať budú živnostníci, či študenti, alebo dôchodci?? Nech je to akákoľvek skupina ľudí, majú právo byť nespokojní. Avšak dokedy nás budú ovládať oligarchovia a ich dosadené figúrky? Mali by sme sa viac hrdo biť o našu vlasť, o naše SLOVENSKO. 

Marek Stanko

Marek Stanko

Bloger 
  • Počet článkov:  31
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Čo si myslím, to si myslím. A čo si myslíte vy, to si tiež myslite. Každý jeden je originál... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu