10 Afgancov? Páni, vám to musí pekne...

Písmo: A- | A+

Kto vymyslel takú zvrhlosť, že dokážeme prijať iba desať Afgancov, ten by sa mal prefackať a prestať sa zaraďovať medzi homo sapiens.

OK, dobre, mali sme tu dlhé roky more peňazí pre našich ľudí. Mali sme tu dlhé mesiace peniaze na nezmyselné plošné testovania zdravých ľudí, neskôr na vakcínu Sputnik. Aktuálne rozhadzujeme euráče na zbytočnú očkovaciu lotériu, ktorá na začiatku mala motivovať ľudí do očkovania, a teraz, keď sa prišlo na to, že vlastne ani veľmi nemotivuje a majú ju na háku nielen nezaočkovaní, ale aj tí, ktorí to už majú v paži, sa otec tejto geniálnej myšlienky vyjadril, že ona ani tak nemala motivovať, ako odmeňovať zodpovedných.

Okej, dobre, mali sme tu dovtedy opustené chátrajúce búdy, vzletne nazvané záchytné centrá, do ktorých sme umiestňovali zdravých ľudí, slovenských občanov prichádzajúcich na Slovensko, ktorých sme označovali za šíriteľov kovidu, a miešali sme ich s takými istými ľuďmi, ktorí už boli infekční, bez toho, aby sme ich najprv otestovali tými testami, ktorých sme mali milióny a až potom ubytovali. A tie budovy máme aj teraz, nikto v nich nie je, opäť sú opustené a chátrajúce.

A potom sa tí istí politici, ktorí prehajdákavajú peniaze na nezmyselné projekty a ktorí majú pod palcom všetky tie nevyužité budovy patriace štátu vyjadria, že dokážeme prijať a postarať sa iba o desať ľudí žiadajúcich o pomoc.

Vám to musí ale poriadne... vy nie ste ľudia, vy ste háveď.

Skryť Zatvoriť reklamu