A čo na to vlastizradcovia?

Čo sa to deje s našou vládou? Najskôr podpíšu zmluvu s USA, potom odsúdia Rusko za vojenskú bratskú pomoc Ukrajine.

A čo na to vlastizradcovia?
Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Vláda práve schválila pomoc Ukrajine vo forme vojenského materiálu, ktorý nevyhnutne potrebuje.

Ide konkrétne o 12 000 ks 120 mm munície, 10 mil. litrov nafty a 2,4 mil. litrov leteckého benzínu. Celková hodnota pomoci zo Slovenska je približne 11 mil. eur. Okrem toho posiela 1 milión eur ako finančný príspevok.

V online svete sa rozhodlo, že aj na Slovensku sa vypnú internetové stránky, ktoré šíria hoaxy a dezinformácie. Pravda, je to trošku neskôr, než by sa patrilo, a opäť nás predbehli týmto krokom aj naši skutoční bratia Česi, ale predsa len lepšie neskoro ako nikdy.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A kým doteraz sa naša vláda správala ako banda uletených diletantov, ktorí sa náhodne dostali k moci a nevedia ju nijako uchopiť, tak teraz sa konečne zjednotili. A na počudovanie postupujú s rozumom a správajú sa s rozvahou, u nich až priam nečakanou. Správajú sa ako štátnici, ktorí si uvedomujú, o čo ide v skutočnosti.

Pochopili, že ruská bratská pomoc tak ako v minulosti, ani teraz nie je ani bratská, a už vôbec nie pomoc. Je to oficiálna vojna a je celkom upokojujúce, že tu máme vládu, ktorá robí všetko pre to, aby sme na Slovensku zostali v bezpečí.

A čo na to vlastizradcovia?

Mladý fašista Mazurek sa vo videu rozčuľuje, že mu idú blokovať a vypínať web, a tak rušiť kého slobodu slova. Chvalabohu, malo to byť dávno, fašistovi by bolo treba vysvetliť, že sloboda slova sa nerovná šíreniu klamstiev a hoaxov.

SkryťVypnúť reklamu

Starý birmovaný komunista a čerstvo demaskovaný pravicový extrémista Fico povedal, že toto je vojna medzi USA a Ruskom. Kde tam vidí USA, to nikto nevie, ale od neho sa čakal Soros, takže USA je i v tomto smere veľký posun.

A v súvislosti s presunom nemeckých vojakov a protiraketovej obrany (ktorá nás má, mimochodom, chrániť pred možnými zablúdili raketami ruského okupanta) vyhlásil, že tu nechce mať vojská Wermachtu, pričom ich súčasná armáda sa nazýva Bundeshwer. Fico sa tak silno snaží zapôsobiť na svojich jednoduchších voličov, že sa neštíti žiadnej podpásovky.

Jeho tajtrlík Blaha, ktorému trčia z Ficovho zadku iba palce na nohách, v podstate zopakoval to isté, s dodatkom, že Rusi majú právo na to, aby sa bránili. Čiže podľa Blahovej teórie je vojenská intervencia na územie zvrchovaného štátu čistá obrana. A ruská zmrzlina. Tá ho teraz trápi. Vraj nám zakážu aj tú. Za zmrzlinu by nás vymenil. A ruské vajce. Idiotizmus je choroba. Vážne to však musíme trpieť v parlamente?

SkryťVypnúť reklamu

Večný víťaz úplne všetkého Štefan Harabin napísal na facebooku, že by urobil to isté ako Putin. Chápete? Táto kreatúra nám chcela robiť prezidenta.

Posledné voľby síce nedopadli úplne najlepšie, ale posledné slová a činy naznačujú, že dopadli oveľa lepšie, než keby sme tu mali vlastizradcov, ako sú Mazurek, Kotleba, Fico a Harabin. Tieto kreatúry by nás predali a odovzdali Putinovi ako komunisti v minulosti len preto, aby sa udržali pri moci bez ohľadu na ľudí.

Buďme radi, že tu máme Čaputovú, Jara Naďa, a dokonca aj Hegera a že aspoň niekedy používajú zdravý rozum a stoja na správnej strane barikády.

Marian Letko

Marian Letko

Bloger 
  • Počet článkov:  213
  •  | 
  • Páči sa:  428x

Život je nekompromisný, splní nám obavy i sny. Tak pozor na to čo chceme, lebo tu kašu si zjeme. (HzM) Ya BastaVytvorte si svoju vizitku Zoznam autorových rubrík:  FikciašportFotocestou necestoustava sahlboke uvahySvet podľa MaroškapolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu