Šach mat, psychopat

Blaha je extrémista. A viete, čo je na tom najlepšie? Tvrdí to Putin a jeho Rusko

Šach mat, psychopat
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Rusko dnes zablokovalo prístup na Instagram a súčasne Ruská generálna prokuratúra žiada, aby bola spoločnosť Meta vyhlásená za extrémistickú organizáciu. Meta je tá presne tá istá organizácia, ktorej patrí instagram a patrí jej aj facebook. Facebook je americká firma. Všetko americké Blaha kritizuje, to mu však nebráni, aby na facebooku prispieval, zvyšoval si popularitu, platil si na nej reklamy a zvyšoval tej zlej americkej firme zisky.

Okrem posielania peňazí do nenávidenej Ameriky mu slúži facebook na to, aby na ňu nadával a, naopak, aby ospevoval všetko ruské a pchal sa Putinovi do prdele minimálne tak intenzívne ako Ficovi.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

No a to Blahovo ospevované Rusko dnes vyhlásilo, že Meta je extrémistická firma. To znamená, že Blaha pracuje a financuje extrémistickú organizáciu. A to znamená, že Blaha je extrémista.

Šach-mat, psychopat.

Marian Letko

Marian Letko

Bloger 
  • Počet článkov:  213
  •  | 
  • Páči sa:  428x

Život je nekompromisný, splní nám obavy i sny. Tak pozor na to čo chceme, lebo tu kašu si zjeme. (HzM) Ya BastaVytvorte si svoju vizitku Zoznam autorových rubrík:  FikciašportFotocestou necestoustava sahlboke uvahySvet podľa MaroškapolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu