To najväčšie zlo, ktoré na politickej scéne máme

Blaha je úplný šialenec, ktorý otvorene podporuje vojnu a vraždenie nevinných a vôbec sa za to nehanbí

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Ak by si človek myslel, že taká katastrofa, ako je napadnutie nášho suseda okupačnými ruskými vojskami, pohnú aspoň trochu svedomím aj toho najzarytejšieho komunistu, musí byť šeredne zhnusený. Najmä ak pozná Blahu.

Ten dnes na svojom fb napísal, že "podľa Čaputovej Rusi „idú vyhladiť Ukrajinu“. Aj to je očividný hoax, cieľom sú vojenské objekty, inak by bolo obetí ďaleko viac."

Nuž, akosi mi to nevychádza, Rusko potvrdilo, že obsadilo atómovú elektráreň Záporožie. Doteraz som si myslel, že atómová elektráreň je civilný, síce strategický, ale rozhodne nie vojenský objekt, ktorý slúži na to, aby dodával do siete elektrickú energiu a prinášal ľuďom svetlo do života. To isté platí aj pri Kanivskej vodnej elektrárni, ktorú sa okupanti chystajú obsadiť ako ďalšiu. Okrem toho ostreľujú Kyjev, mesto takmer s toľkými obyvateľmi, ako má celé Slovensko. Alebo taký Mariupoľ, mesto, ktoré je dnes na pokraji humanitárnej katastrofy. Pripadajú vám ľudia, ktorí tam chcú iba slobodne a šťastne žiť, ako vojenské objekty?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Čo je však oveľa horšie ako klamstvo, je Blahova podpora vojny a vraždenia nevinných ľudí, keď na svoj facebooku napísal: "Na každom ľudskom živote záleží, ale asi nebudeme popierať, že je rozdiel medzi 60 miliónmi obetí druhej svetovej vojny a zhruba 3 tisíckami vojakov, ktorých hlásia ako doterajšie obete ukrajinskej vojny. A asi nebudeme porovnávať etnické vyhladzovanie 6 miliónov Židov s 249 civilistami, ktorí podľa Ukrajincov zahynuli v doterajších bojoch na Ukrajine. Veď to je urážka všetkých obetí holokaustu."

Toto vyhlásenie, ktoré legitimizuje vojnu a v podstate obhajuje Putinov režim, ktorý už zavraždil zhruba 3 500 ľudí, je úplne šialené a cez čiaru. A toto komunistické hovädo sa bude ešte rozkrikovať, že je nespravodlivé, že ho nevolajú do diskusií a obmedzujú na Slovensku prístup k internetu.

SkryťVypnúť reklamu

Aj toto dokáže napísať tento chrapúň, ktorý neznáša všetko západné, a hlavne americké na americkom facebooku a popritom dokáže adorovať všetko ruské. Vôbec ho pritom ani trochu nevyrušuje, že práve ten jeho malý krpatý fašistický Boh a vrah Putin zakazuje všetky oficiálne weby, ruší twitter, facebook a ďalšie prístupy k pravdivým oficiálnym správam a informáciám.

V Rusku by už sedel prinajlepšom v base, prinajhoršom by už nebol. Tu je hrdina. Ako strašne musia mať v hlave nasrané aj tí, ktorí s ním napriek všetkému súhlasia?

иди нахуй лубос

Marian Letko

Marian Letko

Bloger 
  • Počet článkov:  213
  •  | 
  • Páči sa:  428x

Život je nekompromisný, splní nám obavy i sny. Tak pozor na to čo chceme, lebo tu kašu si zjeme. (HzM) Ya BastaVytvorte si svoju vizitku Zoznam autorových rubrík:  FikciašportFotocestou necestoustava sahlboke uvahySvet podľa MaroškapolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu