Môj nákup cez eshop

Písmo: A- | A+

Nakupujem v kamenných obchodoch, tovar si môžem ohmatať, vyskúšať, prelistovať či ovoňať. Niekedy ma však okolnosti prinútia nakupovať aj cez eshop. Milujem tvorivé ručné práce, farby na textil a sklo, šijací stroj, decoupage, aranžovanie, papiere a glitre, prírodniny, drôtiky a hlavne korálky, korálky a korálky. Handmade bižutéria je výborným relaxom a výborným darčekom. A potrebovala som dokúpiť jednotlivé komponenty.

 

Mám rada recyklo, po rozobratí starých či potrhaných náramkov a náhrdelníkov sa dajú vyrobiť krásne nové kúsky. Lenže po Vianociach sa mi minul materiál a chcela som niečo nové, neokukané, kvalitné. Dva večery som presurfovala po internete hľadajúc stránky, ktoré sa venujú predaju bižutérnych komponentov. Už som mala chaos v ponukách aj v cenách, tak som si na papier urobila tabuľku. Zvislo názvy www, vodorovne hlavné položky. Do voľných okienoch ceny. Mojim súkromným výberovým konaním prešla firma so širokou ponukou a nízkymi cenami. Nechcem robiť okatú reklamu, ľahko sa však dajú vygoogliť v sídle Košeca.

Dve hodiny som si užívala v ich eshope  a objednala som si 48 sáčkov s rôznymi druhmi tovaru. Za všetko vrátane pošty som platila iba 27 eur. Nemohla som uveriť, že 20 kusov spojovacích krúžkov stojí iba 14 centov, desať krásnych kaplíkov za 35 centov, lacné bižutérne ihly a nity, korálky od 0,06e za kus. Mojou najdrahšou položkou bol meter retiazky za euro. Kto sa venuje handmade bižutérii, istotne by takýto cenník ocenil. Nákup som uzavrela, objednávku odoslala. Hneď mi prišiel potvrdzujúci mail s ďalšími potrebnými informáciami.

Od tohto mailu do dňa, kým som balíček držala v rukách, prešli tri dni. Z firmy som v priebehu dostala ešte jeden mail, kde ma informovali, že zásielku práve odoslali poštou. Pýtala som sa ich aj na dekupážne lepidlá, odpovedali hneď. Spoľahliví, milí, presní, flexibilní.  Dnes otváram balíček a oči mi žiaria ako dieťaťu pri stromčeku. Tovar prehľadne zabalený, čistý, označený kódmi, kusmi, všetko zodpovedá fotkám z eshopu. Som maximálne spokojná. Z dna obálky vyťahujem čosi hnedé - mliečnu čokoládku v obale Gracias. Po celom stole mám porozkladané farebné sáčky a rozmýšľam, čo okrem ceny ma urobilo tak spokojnou.´

Cítim, že majitelia firmy sú zodpovední ľudia a majú svoju prácu radi. A že si zákazníka vážia. Ich kvalita sa vidí nielen v prehľadnej, logicky členenej  a dobre fungujúcej stránke, ale aj v štýle komunikácie a organizácie, v zbytočne nepredražených cenách  a v jednoduchom, no pedantne a presne označenom obale.  Toto je ukážkový príklad, ako by mal eshop  fungovať.

Rozhodla som sa korálkovú firmu z obce Košeca verejne pochváliť, pretože dnes sa už zriedka stretnem s tak profesionálnym prístupom. Mnohí chodia do zamestnania s nechuťou, kladú seba vyššie než klienta a pri vzniknutých problémoch nie sú ochotní pomôcť vám hľadať nové riešenia. Z mojej eshopovej skúsenosti si okrem spokojnosti odnášam ešte jeden postreh - keď si po materskej nájdem zamestnanie a budem pracovať pre ľudí, chcela by som v nich tiež zanechať takýto hlboký pocit spokojnosti.

 

Skryť Zatvoriť reklamu