Zraz motorkárov v Žiari nad Hronom + foto

Veľké a silné motorky. Niekto ich miluje, iných zase desia. Ale určite každého fascinujú. Svoje krásne vyladené motorky dnes, 14. 4. 2012, prišli predviesť do Žiaru nad Hronom motorkári z celého Slovenska.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)
Obrázok blogu

Stretnutie sa konalo na parkovisku pred obchodom "kocky." Motorkári prichádzali už od 11 - stej hodiny rannej. Druhy motoriek boli naozaj rozmanité - klasické cestné, kross, "harlejky", ale aj malé skútre. Prišiel aj jeden starší červený Pionier. Veľký obdiv zožala obrovská trojkolka pre dvoch ľudí. Človek čo sedí za šoférom sa na nej cíti naozaj, ako na kráľovskom tróne.

A čo takáto zábavka stojí? Cena menšej "harlejky" v klasickej výbave sa začína na 16 000 €. S ako takými doplnkami je to minimálne ďalších 5 000 €. Na palive majitelia motoriek veľa neušetria, veď objem valcov týchto strojov je v priemere 1.6 l. To je už aj pre benzínové auto silnejší motor. Čo potom taká motorka. Naozaj musíte uznať, že tento koníček nie je pre každého. Majitelia sú určite dávno v balíku.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Po predvádzaní na parkovisku každý nakopol svojmu mašinu a hor sa na okružnú jazdu! Kto z divákov mal šťastie a vedel si to vybaviť sa previezol tiež. No a mne ako divákovi neostalo nič iné, len snívať o takej motorke. V ušiach som mal zaľahnuté ešte hodinu po odjazde motoriek a adrenalín z krvi sa vylučoval veľmi pomaly. Je to naozaj úžasný zážitok. Ak sa bude aj vo vašom meste niečo takéto podobné konať, určite sa tam zastavte!

SEM KLIKLNI PRE FOTOGALÉRIU!!!

Martin Prôčka

Martin Prôčka

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mladý žurnalista Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu