Kde sa stratila politická trasorítka Blanár

Kde sa schoval tento rektálny odborník v posledných dňoch?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Už štvrtý deň vraždia ruské vojská obyvateľov susednej krajiny, berú si čo im nepatrí a ich šéf sa vyhráža na všetky strany každému kto pomáha chudákom Ukrajincom. Podpredseda parlamentu Blanár, ktorý vymietol každú nedeľu nejakú politickú diskusiu v médiách (pritom ju vždy zanečistil floskulami, klamstvami a blahorečením Fica) bol zrazu pár dní neviditeľný. Možno rozmýšľaľ nad jeho diskusiou s ruským veľvyslancom v parlamente kde v servilnosti, nadbiehaní a poklonkovaniu veľkému Rusku prekonal aj trápneho kapitána Danka. Žeby už konečne pochopil, aké hlúposti rozprával pri odmietaní zmluvy o spolupráci s USA a tvrdil, že Rusko predsa Ukrajinu nenapadne? Nemyslím si to. Tento degenerovaný „politik“, profesionálny luhár a hlasná trúba SMER-u nemá doma zrkadlo.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Apelujem na voličov SMER – u, dobre si pamätajte čo partia Fico, Blanár, Blaha a Kaliňák toho narozprávala na obranu imperialistického Ruska. Akému riziku nás chceli títo novodobí Biľakovia vystaviť sledovaním len svojich sebeckých záujmov. Armáda USA nenapadla Ukrajinu, ale to boli Rusi, tak ako to urobili s Československom v roku 1968. Spomeňte si na to, keď budete voliť v parlamentných voľbách. Ak ste vtedy ešte neboli na tomto svete, tak sa spýtajte svojich rodičov!

Martin Sukupčák

Martin Sukupčák

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  69
  •  | 
  • Páči sa:  855x

Životné krédo: "Planétu Zem máme len požičanú od našich detí".CV - mladosť na Liptove v Demänovskej Doline, gymnázium v LM - M. M. Hodžu. 1970 - študentská prax Sandviken Švédsko, 1971 - absolvent SVŠT - stroj. fakulta s vyznamenaním, 1980 - štátnica z angličtiny. 2001 manažérska stáž NCW HAAG Holandsko.1971 - 91 Váhostav Žilina, 1991 - 2007 spolumajiteľ a GR BCI, a.s. 2008 - trvá, majiteľ rodinnej firmy SUKUPCAK, s.r.o. a konateľ spoločnosti BCI S&T, s.r.o. Účasť na projektoch PVE Č. Váh, JE Mochovce, VD Gabčíkovo. 1982 - 85 stavba Abu Ghraib - Iraq, 1987 - člen poradného teamu pre výstavbu elektrárne na Kube. Člen MENSA s certifikátom IQ 156. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
SkryťZatvoriť reklamu