Vláda SR, máte moc, tak ju použite!

to čo predvádza politická mafia na Slovensku na čele s Ficom, Kotlebom a Pellegrinim je cielený rozklad štátu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (13)

Tu vôbec nejde o zmluvu s USA, nejde ani o pandémiu a nejde ani o zdražovanie energií a potravín. Ide predovšetkým o sebeckú záchranu mafiánskych politikov pred spravodlivým odsúdením. Keď Robert Fico zakladal svoju "ľavicovú" stranu a zháňal na to peniaze vlastnou hlavou pozval osobne aj mňa ako spolumajiteľa prosperujúcej firmy na raňajky v hoteli Slovan v Žiline. Tiež som dostal ponuku byť členom SMER - u. Túto ponuku som odmietol so slovami, že som pravičiar a ľavica nie je moja krvná skupina. Jeho odpoveď bola: "Aká ľavica, aká pravica, tu ide predsa o moc a o peniaze". Ani vo sne ma nenapadlo akú bezohľadnosť, túžbu po moci a devastáciu spoločnosti to v jeho myslení znamená.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

To čo Ficova klika predvádza v poslednom období je snaha o rozklad štátu. Čo iné sa dá povedať o výzvach na povstanie, vyhrážanie sa vyšetrovateľom a konanie niektorých sudcov a prokurátorov pri obhajobe hospodárskych zločincov. Žiaľ to všetko sa deje aj s podporou Generálneho prokurátora. Ten cirkus, ktorý včera predviedli v Národnej rade a pred ňou je úpadok všetkých ilúzií, že na Slovensku sa dá robiť aj slušná politika. Nedá sa, len dokazujeme, že sme na vlastný štát nedorástli a ľahostajnosť pravicového voliča len otvorila dvere lúze bez škrupúľ, morálky a zábran.

Vyzývam koalíciu, na čo čakáte? Máte moc, máte políciu a armádu, tak ju používajte! Prečo sa uchádzate aj o priazeň lúzy, ktorú aj tak nezískate? Uvedomujete si, že takýmto konaním strácate aj podporu slušného občana, ktorý prestáva veriť, že ste schopní urobiť poriadok v štáte? Politika sa údajne robí dvoma spôsobmi. Jeden je hľadanie spoločných riešení z rôznych názorov. Ten druhý je vyhľadanie nepriateľov a ich porazenie. Ten prvý je v podmienkach Slovenska len ilúziou, ten druhý jedinou možnosťou. Nepriateľa nemusíte hľadať, sám sa vám predstavil vo všetkej jeho prízemnosti a kriminality. Tak ho láskavo už konečne pošlite tam kam patrí. Nedovoľte aby vykrikoval na uliciach svoje výzvy na povstanie, neposlušnosť a urážal prezidentku v parlamente, médiách a verejnoprávnej televízii. Hulvátom sa nemá dávať priestor na ohlupovanie menej rozhľadených občanov, treba ich zastaviť a v súlade so zákonmi trestať.

SkryťVypnúť reklamu

Na to sme vás zvolili, a nie na to aby ste sa klepali od strachu.

Martin Sukupčák

Martin Sukupčák

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  69
  •  | 
  • Páči sa:  855x

Životné krédo: "Planétu Zem máme len požičanú od našich detí".CV - mladosť na Liptove v Demänovskej Doline, gymnázium v LM - M. M. Hodžu. 1970 - študentská prax Sandviken Švédsko, 1971 - absolvent SVŠT - stroj. fakulta s vyznamenaním, 1980 - štátnica z angličtiny. 2001 manažérska stáž NCW HAAG Holandsko.1971 - 91 Váhostav Žilina, 1991 - 2007 spolumajiteľ a GR BCI, a.s. 2008 - trvá, majiteľ rodinnej firmy SUKUPCAK, s.r.o. a konateľ spoločnosti BCI S&T, s.r.o. Účasť na projektoch PVE Č. Váh, JE Mochovce, VD Gabčíkovo. 1982 - 85 stavba Abu Ghraib - Iraq, 1987 - člen poradného teamu pre výstavbu elektrárne na Kube. Člen MENSA s certifikátom IQ 156. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu