Potulky s didgeridoo 2

Kolega Maťo prišiel ku mne na svojej rakete(bicykli). Zobrali sme nástroje a hor sa do prírody. Prešli sme okolo jazierka tu v okolí a narazili sme na potok...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Maťo ako pravý Robinson Crusoe sa odhodlal preskočiť potok. Aj sa mu to podarilo. Načo sa následne vyváľal v blate. Sranda, začali sme sa rehotať. Postupovali sme ďalej do močiarov a našli sme fajné miestečko, ktoré postavili nejakí chalani.

Strom na ňom opreté a priviazané konáre a ako prikrývka rákosie. Africký prístrešok. Sadli sme si a hrali. Kolega vytiahol mentolový liečivý tabačok a dali sme si. Začali mi slziť oči a pustili sa mi sople. Keď očista, tak dočista.

Zobral som si k ruke didge a začal hrať. Naraz som v celom tele pocítil vibráciu, tak intenzívnu ako nikdy predtým. Sila. Maťo mal ísť na nejakú starkého párty. Tak sme zbalili veci a hajde dom. Ponáhľali sme sa a to mi nerobilo dobre. Cítil som sa divne, mal som chuť spať.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Keď som prišiel domov, ľahol som si na posteľ a točil sa mi celý svet. Polhodinku som si pospal a bolo mi dobre.

Matúš Kollárik

Matúš Kollárik

Bloger 
  • Počet článkov:  22
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Čo o mne napísať? Som obyčajný človek, ktorý túži byť vnútorne slobodný. Píšem, hrám, premýšľam, robím blbosti, rád sa smejem a sem-tam na mňa padne aj hustý oblak melanchólie. Zoznam autorových rubrík:  Cesta uzdraveniaUnbásneNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu