Ako som volal o pomoc, 3.častica

Ja neviem možno som niekomu vedome alebo nevedome ublížil, prosím nech mi je odpustené. Lebo takto to už ďalej nejde, toto nie je život, ale prežívanie červa, pomalá smrť. Dokedy to potrvá?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Bol som už zúfalý. Veľmi. Skúsil som aj techniku liečebného kódu, to si priložíte ruky na liečebné centrá, ktoré máte na face-i. Odbúravate stres z buniek, aby sa telo mohlo vyliečiť. Samo. Ano. Naše telo sa dokáže vyliečiť zo všetkých chorôb, ktoré poznáme. Potrebujeme len správny stimul, ktorý nás naštartuje.

Vďaka cvičeniu tohto liečebného kódu mi prestalo byť ráno zle a mám aj viacej energie. Strach a úzkosť to zatiaľ nevyliečilo. Vždy som bol bádateľ, rád som sa pýtal, skúmal, analyzoval. Hľadal som čo najúčinnejšie a najjednoduchšie riešenie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V noci pri zaspávaní sa ma zmocnil pocit zúfalstva a beznádeje, ale na totálku. A vtedy ma len tak napadlo, poprosiť o pomoc. Vesmír. Silu, s ktorou spolupracujem už od malička. 

"Vesmír, prosím pomôž mi s mojími problémami, nedokážem si sám pomôcť a ty vidíš ako sa trápim." vyslovil som prosebne.

Na druhý deň "náhodička" mama mi povedala o jednej liečiteľke, u ktorej sa jej známa liečila. Objednal som sa k nej. Dohodli sme si termínos.

V sobotu ráno som bol nervózny ako prasa. Bál som sa, či vydržím cestu k liečiteľke. Tak zle som už bol na tom. Povedal som si, to dám. Milá pani mi otvorila dvere a ja som vošiel dnu. Bola mi známa, ale nevedel som odkiaľ. Usadil som sa do kresla, cítil som sa dobre a uvoľnene.

SkryťVypnúť reklamu

"Pán Kollárik, máte v tele parazity." povedala moja doktóre.

Para-čo? Ostal som v šoku. Ale začalo mi to dávať zmysel.

"Máte v tele parazity, hlavne v mozgu, srdiečku a v obličkách. Tie spôsobujú vaše problémy. Viete ako sa odčervujú psy, mačky a iné zvieratká. No, my ľudia to nerobíme. Nebojte sa, dáme to na poriadok."

Zrazu som to pochopil, čo spôsobuje moje extrémne výkyvy nálad, nervozitu a strach.

Tete som poďakoval a hajde dom. Bolo mi jedno ako sa zbavím parazitov. Chcem to mať už za sebou...

Moje hľadanie sa neskončilo. Nemal som peniaze na antiparazitiká a ostatné vychytávečky od tetky liečiteľky. Na internete som ale našiel protiparazitický balíček z bylín, to mi bolo sympatické. Kúra trvala viac ako 7 dní, ako u antiparazitík . Ale to mi prišla pre telo zdravšia a prirodzenejšia. Vždy hľadám zdravú a prírodnú cestu ako sa uzdraviť. Veľa urobilo aj moje rozhodnutie:

SkryťVypnúť reklamu

Chcem sa uzdraviť, nie liečiť! Lieči sa veľa ľudí, ale neuzdravuje!

Momentálne sa vzdelávam a čítam o parazitoch, aby som sa mohol pustiť do uzdravovania. Minule mi volala kamarátka, že nech to skúsim, povzbudila ma do očisty tela. Urobím tým veľkú službu pre moje telo. Ak to nepomôže mám sa u nej staviť a dáme to do poriadku. Vážim si takýchto skutočných priateľov, ktorí pomáhajú z lásky, nielen z princípu niečo-za-niečo.

No to či bude pokračovať táto téma blogu, to netuším. Uvidíme, určite sem napíšem o svojom uzdravení.

Matúš Kollárik

Matúš Kollárik

Bloger 
  • Počet článkov:  22
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Čo o mne napísať? Som obyčajný človek, ktorý túži byť vnútorne slobodný. Píšem, hrám, premýšľam, robím blbosti, rád sa smejem a sem-tam na mňa padne aj hustý oblak melanchólie. Zoznam autorových rubrík:  Cesta uzdraveniaUnbásneNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

53 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu