Článok o porne (Hoši, raz to muselo prísť...)

A tak sa jedného dňa stalo, že si Lenka v novinovom stánku kúpila EVU. Doma ju neopatrne položila k ostatným, serióznym časopisom, ktoré čítavam aj ja (konkrétne k Wolovinám). Z ničoho nič sa mi teda táto zbraň hromadného ničenia mužov dostala do rúk. A kde inde sa mohlo moje listovanie zastaviť, ak nie priamo v srdci Zakázaných strán.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Autor(ka, ko - doplňte si, čo chcete) sa vo svojom článku venoval foteniu. Žiadne krajinky, ani potréty, to dá rozum. Predmetom jeho skúmania bola skôr fotografia anatomická, priam vedecká. Proste písal o pároch, ktorá sa "pri tom" fotografujú. Potiaľto fajn. Ale článok okrem niekoľkých svedectiev a dobre mienených rád obsahoval aj pre normálneho chlapa jednosmerný lístok do Disneylandu - dva internetové odkazy na stránky, na ktorých si takýto amatéri zverejňujú svoje diela. Oops.

Aby žiaden z mojich čitateľov nemohol povedať, že som sviňa, oba linky samozrejme rád zverejním (aj keď oveľa radšej by som ich zverejňoval s vedomím, že za každé kliknutie by som mal nejakú províziu..:-). Stránky sú to nespoplatnené, verejné, takže kochať sa môže skutočne každý. Prvá z nich, http://www.sex-doma.cz, je menej zaujímavá. Menej obsahu, čudnejší ľudia. Druhá z týchto stránok, http://www.amateri.cz, však venuje obrovský priestor aj niečomu inému, okrem zverejňovania nekvalitných fotografií ochabujúcich mužských prirodzení tesne pred vazektómiou, a to zoznamke. A nie len tak obyčajnej. PÁR HĽADÁ JEHO, ONA HĽADÁ PÁR a samozrejme populárne PÁR HĽADÁ PÁR.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Čo vám poviem, pobavili šme še... Pár českých pädesiatnikov, ktorí sa síce cítia na tridsať, ale podľa fotky vyzerajú na sto, ponúka dovolenku na svojej jachte v Chorvátsku. Samozrejme, v štýle swingers. Mladá atraktívna dvojica zo Žiliny, obaja bi, dole vyholení, hore vymetení, potrebuje niekoho už tento piatok. Na spoločnú chatu. No neodpíš! Alebo tá romantická študentka s citlivým srdcom, ktorá túži po solventnom podnikateľovi so stopercentným zdravotným stavom...

95% ľudí, zverejňujúich na tejto stránke svoje inzeráty alebo galérie však trpí zaujímavým syndrómom neúplného exhibicionizmu. Chceme si dať svoje fotky na web, ale nechceme, aby nás niekto spoznal. Ja som sa teda poctivo prebrýzgal celou stránkou (čo by som v rámci prieskumu pre blog neurobil:-), hľadal som hlavne Fera (lebo viem, že je hovado), ale môžem zodpovedne povedať, že z tisícov promiskuitných fotografií, ktoré som bol bohužiaľ nútený vzhliadnuť, by som na ulici spoznal maximálne troch chlapov - aj to len nahých a v predklone... Tak neviem, že načo je to dobré - buď kua som taký ten baloňákový exhibouš, alebo nie. Prečo by sa mal niekto pozerať na niečo medzi tým???

SkryťVypnúť reklamu

Pôvodne som chcel tento článok ukončiť takým stručným, 40-riadkovým pojednaním o upadajúcej morálke tejto západnej konzumnej spoločnosti, ale volal mi Maťo (zdravím zelených) a odporučil mi jednu super stránku. Http://www.prvnicasting.cz . Tak si myslím, že to zakončím veľmi jednoducho - de gustibus non est disputandum.

Nech žije Žanetka Rosenbergová!

A basta.

Vlastimil Mazal

Vlastimil Mazal

Bloger 
  • Počet článkov:  66
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Manžel, manažér, amatérsky frfľoš a strááášne zaneprázdnený človek:-) Zoznam autorových rubrík:  AutocenzúraCestovateľskáFakt vážnePolitikaRecenzieSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu