O sile rozhodnutia...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Chcela som písať o sile rozhodnutia..

O tej sile, ktorá dokáže robiť zázraky v našich životoch. Bez nej sa nič nepohne.

Uvedomila som si, že všetky významné veci v mojom živote sa udiali práve po tomto silnom vnútornom uvedomení. Keď som sa nedokázala rozhodnúť sama, život našiel spôsob, ako vytvoriť situácie, kedy som pochopila, že LEN MOJE ROZHODNUTIE a KONANIE (potvrdenie kvantovej akcie) robí mágiu!

Nie dovtedy, kým to je o “mala by som” “musím” “mohla by som” “ach, chcela by som, ale…”. MUSÍ TO BYŤ JASNÉ - jasný pocit, ktorý vychádza z vnútornej pravdy.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Fajčila som a chcela som prestať - potrebovala som zažiť deň, kedy som prežívala bolesť na fyzickom tele a so slzami vyslovila nahlas “Martina, dokedy toto ešte chceš svojmu telu robiť?” A hneď za tým hlasné “JA UŽ TOTO SVOJMU TELU NEBUDEM ROBIŤ.”

Chcela som pracovať inak, robiť to, čo ma baví ale mala som strach odísť, nemala som odvahu - tak som potrebovala zažiť panické ataky, aby som v slzách uvoľnenia na terapií hlasno hovorila “je to preto, že som v práci, v ktorej nechcem byť. ALE JA TO CHCEM PRE SEBA UŽ INAK.

Kým som neležala v zúfalstve doma, kvôli udalosti, ktorá sa stala, som neriešila osobný rozvoj… ale, keď sa stala, bolo tam to ROZHODNUTIE - ja chcem poznať pravdu, PREČO?! A hľadanie pravdy ma priviedlo do knižnice a kúpa knihy k osobnému rozvoju.

Skryť Vypnúť reklamu

Písala som poéziu, ale kým som sa jeden deň nezobudila a nepovedala si, že JA UŽ CHCEM BYŤ VIDENÁ a ukázať moju tvorbu svetu, dovtedy som nezaložila blog, dovtedy som neriešila to, že mám nízke sebavedomie a bojím sa byť videná.

Dokonca som raz kvôli udržaniu lásky partnera chcela schudnúť - tak som sa rozhodla, že to dám a za tri týždne som zhodila 8 kíl (toto nebolo zdravé, toto bolo zúfalstvo/ o tom inokedy), ale bolo v tom to JASNÉ rozhodnutie, že TOTO TERAZ CHCEM a mala som to.

Je jedno aká situácia príde, na základe čoho sa to uvedomenie udeje. ALE KÝM TAM NIE JE JASNÉ ÁNO - neudeje sa nič.

Skryť Vypnúť reklamu

Môžeme túžiť…chcieť…ale kým v tom nebude pocit, ktorý zdvihne celú energiu v našom tele a prinúti nás konať, dovtedy sa nič nemení.

A možno naozaj potrebujeme zažiť bolesť, aby sme sa rozhodli žiť inak… že začať “len tak” pre zdravie, nás neoslovuje.

Martina Meriačová

Martina Meriačová

Bloger 
  • Počet článkov:  207
  •  | 
  • Páči sa:  10x

Autorka knihy /Nechávam tu seba/ psychologička, lektorka metódy Fraktálnej kresby, autorka, poetka, motivátorka... tvorivá duša objavujúca svoje dary a talenty v tomto svete. Zoznam autorových rubrík:  #viacnaplnoPrózaZmyselne pre dospelýchPoézia

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu