reklama

Vytvorte skvelú firemnú kultúru a získajte najšikovnejších kandidátov z trhu

Manažment vo firmách pozná dôležitosť motivácie zamestnancov. Generácia mladších kandidátov má na výber rozdielne pracovné príležitosti ako ich rodičia. Oblasť motivácie a dôvody poslania spoločnosti sa stali pre nich rozhodujúce.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Preto je dôležité aby si majitelia firiem uvedomili dôležitosť budovania firemnej kultúry. Ak manažment vytvára hodnoty spoločnosti dobre, tak aj ľahšie sa dokážu najať ľudia, ktorí budú zapálený pre spoločnú vec a tou je napĺňanie jednotnej vízii a poslania firmy.

Skvelá firemná kultúra je mocný nástroj na motiváciu a udržanie si najlepších ľudí v odbore.

firemná kultúra - sme tím
firemná kultúra - sme tím 

Ak si chce spoločnosť zabezpečiť dostatok finančných zdrojov, tak najjednoduchšia cesta je mať dobre vyškolených profesionálov v teréne, ktorí zabezpečia vyššie tržby. Lepšie výsledky v predaji a vyššie zisky dokáže firma investovať ako do rozvoja, tak aj na vytváranie skvelej firemnej kultúry.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Profesionálne vyškolení a vysoko motivovaní obchodníci dokážu zabezpečiť firme dostatok finančných zdrojov aby manažment spoločnosti mal príležitosť financovať a vytvárať také pracovné prostredie, ktoré bude vysoko motivujúce pre každého zamestnanca.

Hlavným cieľom aktivít a tréningov, ktoré organizujem je pomáhať špeciálne slovenským a českým spoločnostiam sa výraznejšie presadiť na úkor zahraničných firiem.

Potrebujete zlepšiť ziskovosť, zvýšiť predaj alebo získať vynikajúcich obchodníkov?

V dnešnom náročnom a vysoko konkurenčnom prostredí pomôžu vašim obchodníkom prémiové obchodné tréningy s individuálnym prístupom kouča a mentora. Na základe individuálneho prístupu k špecifickým potrebám každého jedného člena obchodného tímu sa dokážu vycibriť ich znalosti na tú úroveň aby zlepšili predaje a priniesli vyššie tržby do vašej firmy.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

"Vo svojom živote máte pod kontrolou len tri veci a to myšlienky, ktoré máte, obrazy, ktoré si vizualizujete a akcie, ktoré podniknete." -- Jack Canfield --

Michal Kováč

Michal Kováč

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Michal Kováč je biznis kouč a tréner, ktorý pomáha ľudom objavovať ich potenciál a dosahovať výnimočné výsledky. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu