reklama

Adamovi Blahovi a Lile Blahovej po roku 2030.Aký bol Váš otec Ľuboš Blaha v skutočnosti, keď ste boli ešte deti.

Keď budete raz dospelí a busta Lenina Vám už nepríde IN, čítajte aký bol Váš otec podporovateľ terorizmu v skutočnosti.

Adamovi Blahovi a Lile Blahovej po roku 2030.Aký bol Váš otec Ľuboš Blaha v skutočnosti, keď ste boli ešte deti.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (19)

Milé deti Ľuboša Blahu, dospelé a rozumné bytosti, keď tento text čítate je svet zas trochu iný a ja verím, že žijete v mieri, pokoji, máte nad hlavou strechu, ste zdravé, máte čo jesť a piť a máte svoj vlastný názor na svet, jeho fungovanie a na jeho dejiny. Keď píšem tento text (6.6.2023 o cca 15:00 hod), tak ráno dnešného dňa veľký obľúbenec Vášho otca Ľuboša Blahu, prezident Putin a jeho hrdlorezi z RuZZka vyhodili do vzduchu priehradu Nova Kakhovka na území Ukrajiny, ktorú bezprecedentne napadli už v roku 2022 , kde trvale zabíjajú a vraždia a okupujú nevinných Ukrajincov, mužov, deti a ženy. Spustili obrovskú, nielen ekologickú ale aj humanitárnu katastrofu pripomínajúcu Černobyľ, o ktorom ste sa určite tiež učili. Práve zomierajú milióny živočíchov, utekajú tisíce detí a žien, topia sa a pýtajú sa PREČO? Odpoveď Vám dala medzičasom história a je ňou moc Putina a jeho imperiálne chúťky, ktoré vehementne podporuje...a isto aj podporovať ďalej bude, Váš, cudzou mocnosťou zapredaný otec Ľuboš Blaha.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Váš otec sa v tejto chvíli vo svojej pracovni pravdepodobne určite len usmieva a teší sa z utrpenia nevinných, volá s veľvyslancom Ruskej federácie pánom Bratčikovom a gratuluje mu k úspešnému teroristickému činu. Jeho svet je už dávno v zmysle jeho výkrikov, ktoré si kedykoľvek viete vyhľadať na Internete "NIKDY PROTI RUSKU". Svet skazy, utrpenia, bolesti a žiaľu. Toto je skutočná tvár Vášho bezcharakterného otca Ľuboša Blahu.

Obrázok blogu

Váš otec sa nikdy nezastal ľudí Ukrajiny a neodsúdil činy a zverstvá ruského teroru na jej území (nájdite si, čo sa dialo v Buči, Mariupole, Chersone a inde), ale vždy tie ruské zločiny vehementne spochybňoval a vyzýval na okamžité zastavenie obrany Ukrajiny, zastavenie poskytovania zbraní pre brániaci sa štát a kapituláciu v prospech agresora. Tým pádom ďalšie obete, vraždenie a trvalá okupácia územia Ukrajiny podobne ako sa to udialo nám v roku 1968. Toto je svet Vášho otca dnes, v roku 2023 keď tieto slová píšem. Ako on vravieva s obľubou " Rusko je múdre, Rusko je krásne...."

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Váš otec je chodiaci kolaborant, ktorý to robí v prospech vraždiaceho režimu prezidenta PUTINA z presvedčenia a bezodplatne. V duši má kopu nenávisti k demokracii a ľuďom , co ju reprezentujú, v duši , ktorú vždy pred Vami schovával za slová o skromnosti, oslobodení a o dobrej ľavici. Jeho duša je čierna ako uhoľ, potiahnutá červeným súknom z Ruska, ktoré tak obdivuje a za ktoré by neváhal obetovať celý slovenský národ, dokonca si myslím že aj Vás. Nezáleží mu na ľudskom živote, čo dennodenne ukazuje na svojich sociálnych profiloch a príspevkoch, jeho metódou je nenávisť, hejt, vulgárnosť, podpora agresora a zľahčovanie vojny samotnej v prospech okupanta z Ruska. Váš otec vyzýva na "mier", ktorý v jeho podaní znamená skazu pre nevinné deti a ženy Ukrajiny, ktoré kedysi žili v pokoji a mieri na svojom území.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Ná záver už len 2 veci, ktoré si pamätať isto z Vášho detstva nebudete, ale ktoré plne charakterizujú Vášho otca a ktoré sa reálne stali.

Keď umrela Vaša prababka (dňa 2.6.2023) Váš otec napísal "dojemný" status, v ktorom nezabudol okrem prababky spomenúť politiku a zhejtovať ľudí , ktorí nesúhlasia s jeho rétorikou. Na druhý deň sa už veselo uškŕňal na politickom stretnutí v obale "MDD", fotil sa vyrehotaný ako mesiačik, zatínal pästičku a ukázal tak, ako si Vašu prababku ozaj "vážil" a ako mu bolo "strašne smutno". Dokázal zneužiť aj takú vec ako je jej úmrtie pre vlastné potreby a potreby politiky. To sa reálne stalo a to je jeden skutočný odkaz Vášho otca.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Druhý "odkaz" už nechám na Vašom zdravom úsudku, no ako malé vodítko si skúste vyhľadať v histórii internetu (aj FB) ako sa Váš otec vyjadroval k pandémii COVID 19, ako túto zákernú chorobu zľahčoval, konšpiroval o nej, ako vďaka nemu a jeho statusom pravdepodobne zomrelo niekoľko desiatok ľudí na SR , ktorých dokonale zmanipuloval. Jeho vlastný otec (dede), váš starý otec na túto chorobu žiaľ aj umrel, spojitosť si nájdite sami. Časovo, príčinne a logicky....strašné niečo.

Za mňa už len na záver jedno. V čase keď čítate tento text verím, že karma si nájde alebo už našla aj Vášho otca. A príkladne už žne výsledky svojej dlhoročnej práce, ktorá je rozdeľovať spoločnosť, kolaborovať s nepriateľom, šíriť nenávisť a hejt, klamať a konšpirovať, podkopávať piliere demokracie a nenávidieť všetko iné, liberálne, demokratické , čo predstavuje v normálnej spoločnosti trvalý mier, lásku a porozumenie.

PS.: ak tento link stále funguje pozrite si čo Vás otec tak vehementne v záujme Ruska a Putina podporoval a OBHAJOVAL...vraždenie..genocídu...smrť..okupáciu..https://war.ukraine.ua/russia-war-crimes/

Michal Porubän

Michal Porubän

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  45
  •  | 
  • Páči sa:  1 609x

...zrnko piesku s jedinecnou strukturou v mori dalsich miliard inych originálov, ich osudov a pribehov...Som kto som, so vsetkým dobrým aj tým menej, človek čo má rád úsmev...pozitívnu energiu...a verí, že vsetko sa dá ked sa chce.Fandím hokeju, futbalu a dobrému jedlu, používam kritické myslenie a nie, nie som neomylný :) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu