Konečne naživo s Blahom v diskusii alebo Brány Pekla Otvorené.

Písmo: A- | A+

Ten pocit, keď prídete na diskusiu s Blahom, obdivovateľmi SMER-u a zistíte, že je to ako keď sa otvorí peklo, povstanú všetci démoni so všetkými konšpiráciami sveta a diabol (Blaha) za vrchstolom sa len uchechtáva.

Ak si niekto myslí, že je pán poslanec Blaha so svojimi statusmi na FB smiešny, nenávistný, arogantný, urážajúci ,klamajúci a že publikum pod jeho statusmi ho žerie, tak si prosím Vás zložte ružové okuliare, obrňte sa dávkou trpezlivosti a choďte navštíviť jedno so stretnutí, ktoré absolvuje v týchto dňoch po Slovensku so svojimi "fanúšikmi". Uvidíte neskonalé panoptikum obsurdných postáv s dokonale vymytými názormi, kde sa snúbi spomienkový socík s odkrývaním tajomstiev vesmíru na základe informácií z FB až po dekadenciu poslanca, ktorý dokáže v 3 vetách poprieť sám seba a zhejtovať všetko a všetkých, ktorí stoja proti jeho názoru. Pozn.: Program jeho výjazdov - doplnené 24.8.2021

Obrázok blogu

Ja som to absolvoval osobne pár hodín dozadu a ostal som tak 2 hodiny potom rozmýšľať, čoho som bol naozaj svedkom. To bolo fakt neskutočné a zároveň to bol jednak presný obraz voličskej základne SMER.SD a zároveň jedného z najpresvedčivejších predstaviteľov, ktorý demagógiou, klamstvom a nenávisťou manipuluje s verejnou mienkou tak, aby títo ľudia ostali vo svojom´"svete" plnom poloprávd, nenávisti k neznámemu nepriateľovi, a boli priam zneužívaní na túto mocenskú hru, ktorú s nimi hrá "inteligent" Blaha s jeho mecenášom Ficom.

Ak ste čítali statusy tak sa pripravte naživo v 40 minútovom monológu na zhutnenie všetkého zlého a tragického do obludnej spleti konšpirácie, klamstva a hejtu, kde si každý z jeho oponentov nájde svoje miesto...od šaša Matoviča, salámistu Hegera, Mikulca ktorý sa "kamaráti s mafiánmi" až po zlú a nenávistnú Čaputovú , čo vraj pošliapala práva nás, Slovákov. Cez hrdinu Lúčanského, ktorého umučili až po samotného poloboha Fica, jediné "svetlo" v tejto dobe temna.

Keď sa k tomu pridal kolega Takáč, ktorý s prehľadom obvinil neznáme sily z prevratu po vražde Jána a Martiny (veď ako len mohli mať tak rýchlo odznaky a vlajky) tak som za 50 minút pocítil, čo znamená vniesť nenávisť a zlobu medzi ľudí, čo tam prišli. A samozrejme, že Blaha nezabudol schizofrenicky 10 X spomenúť, že to koalícia rozdeľuje spoločnosť a vnáša do nej nenávisť.

Len ako príklad uvediem presne to čo spomenul vo svojom najnovšom statuse ĽB: "Minule som bol v reštaurácii a neverím vlastným očiam," hovorí chlapík v Považskej Bystrici na besede. "Pribehol čašník s pripnutým odznačikom. Som očkovaný. To čo už je?" Veru, vycapiť si hrdo na odznak medicínsky zákrok, ktorý bol na mne vykonaný - prepánakráľa! Už len čakám, že po uliciach začnú ľudia chodiť s odznačikmi - Absolvoval som klystír.".....a 3 minúty predtým ten istý ĽB hovorí " My v SMER-e sme za zmier, my nechceme ľudí deliť , my ich nechceme posudzovať, všetko je na báze dobrovoľnosti...si zaočkovaný, si môj kamarát...nie si zaočkovaný, tiež si môj kamarát...nebudem ťa podľa toho súdiť."

Xix...a stačí jeden status a už súdi a hejtuje, a rozdeľuje.Taký je schizofrenik Blaha. Poprie sám seba a nakaká si do pusy.

A čo ľudia tam? Nuž bolo ich okolo 30...z toho 20 malo 60+....zvyšok tak 40+...ja som bol asi tretí najmladší...len vedľa mňa bol možno 27 ročný chalan ... ktorý sa objavením istého videa na FB z IZRAELA, (ktorý čoskoro isto bude HOAX) snažil navodiť dojem, že odhalil celosvetové sprisahanie, ale mám len dojem, že mu len chýba kritické myslenie...a aj to som ešte blahosklonný :)

Ďalší bol policajt, ktorý sa v živote nebol ani testovať, a ani sa nedá vakcinovať, pretože je to sprisahanie elít a on vie kto za tým je...ibaže nám to akosi nestihol objasniť. Ďalšia pani vyzývala na Generálny štrajk a spojenie opozičných síl...aj s Kotlebom a Mazurekom, na čo okolo sediaci súhlasne prikyvovali. Po prekrikovaní "expertov" na pandémiu a konšpiračné teórie sme sa dozvedeli, že je to všetko len výmysel tejto vlády a epidémia by to nebola keby bol pri vláde SMER. Takže namiesto skutočných otázok smerom na Blahu a Takáča, ktoré by riešili ako poslanci NRSRS... "ČO by robil SMER teraz vo vláde, čo robil SMER, že sme tam kde sme...a ČO bude robiť SMER " to bola "expertná skupina na pandémiu a sprisahania sveta"...ktoré bolo zaklincované teóriou o 5G sieťach a pohrome, ktoré bude po ich spustení nasledovať.

A čo na to BLAHA?......usmieval sa ako slniečko na hnoji....a krútil hlavou so slovami...."môže to byť pravda....neviem".....A toto je presne to, čo chce Blaha a spol. dosiahnuť. .....aby sa spoločnosť venovala témam , ktorým ľudia nerozumejú...ktoré rozdeľujú, a ktoré oni priživujú hejtom a nenávisťou, konšpiráciou a klamstvom...aby sa témy, ktoré sú naozaj dôležité neotvárali.

Nechal som ten miš-maš panoptika mesta vykecať sa, Blahu pokyvkať hlavou (videl som, že si myslí svoje o IQ účastníkov, ale znať to nemohol dať) a počkal som kým sa rozdá ešte pár " vedeckých publikácii"...rozumej jeho FB statusných sra..ek medzi užasnutý plebs...porobia sa selfíčka do albumov, kým sa ešte vládze chodiť a počkal som si na neho aj s mojimi tromi nachystanými otázkami.

Nakoľko je moje meno poslancovi známe už sa evidentne okúňal a ukazoval, že sa ponáhľa preč, ale nanešťastie mal veci ešte pri stole tak ma nemohol obísť.

Stihol som mu teda dať aspoň prvú otázku týkajúcu sa jeho vymazania komentu p. vedca Čekana pod jeho príspevkom zo dňa 19.8. V duchu jeho Voltairovskeho znenia "nesúhlasím s Vami,pane,ale urobím všetko preto, aby ste mohli povedať svoj názor" som sa ho spýtal, prečo ho teda vymazal keď si tak váži slobodu slova a prejavu. Čo na to Blaha?Citujem z prepisu média, ktoré našťastie mám ako dôkaz " Áno..vymazali ho chalani"...."ja som to čítal...už si nepamätám o čom to bolo"....."trollov dávame preč"......Moja otázka? :" Takže pán Čekan je podľa vás troll?..." odpoveď Blahu "Áno..tak to vyznelo....hovoril veci, ktoré mi prišli ako trollovanie". A ako čerešnička bola, že FB pána Blahu je jeho súkromný profil....nie FB profil politika.....wau...tak to bolo salto mortále :) a potom nasledoval úprk a útek . Ešte doplním, že tak nechutný vyšklebený úškrn som jakživ z blízka nevidel ako Blaha keď Vám odpovedá a hľadá prúdy slov aby vás zmiatol.

Verím, že čitateľ vie, čo znamená skutočný FB Trolling a tu je aj Čekanov status, ktorý naždy zmizol na ProtiVoltairovskom profile jediného poslanca vo vesmíre , ktorý neuznáva iný správny názor, len ten jeho...CheBlahovský.

Obrázok blogu

Na záver len poviem priatelia, stálo ma to kopec nervov a trpezlivosti, ale len takto sa dá bojovať s takými parazitmi ako je Blaha...slušne...a priamo. Fakticky a dôsledne. Choďte a pýtajte sa ho naživo...buďte kritický....bude sa potiť , ale ban vám nemá ako dať :)

Vajciavremoske Ľubko a prajem Ti aby sa ti všetka nenávisť, ktorú rozsievaš vrátila :)

Skryť Zatvoriť reklamu