Tweetblog: O Matovičovej diplomovke

Na tomto videu Matovič vysvetľuje novinárom ako to myslí, že doslovne nenapísal ani jedno slovo svojej diplomovej práce. Hovorí, že svoju diplomovku napísal vlastnoručne počas svojej dvojtýždňovej dovolenky v Chorvátsku, kde počas večerov jeho známa prepisovala jeho rukopisy do inej formy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)

Toto vysvetlenie si však pýta ďaľšie otázky, ako napr. či je Matovič naozaj taký skvelý že jednorázovo napíše diplomovku za dva týždne pri mori, alebo či je na tom to naše školstvo tak naozaj zle, že ohodnotí dobrou známkou (ako sme sa dozvedeli inde) prácu z ktorej musí evidentne kričať že jej nebola venovaná dostatočná pozornosť a priestor. Ale asi to bude skôr to, že Matovič má vrodený akademický dar - aj keď už možno nie pamäť na mená (nevedel si spomenúť kto bol jeho oponentom). Odporučil by som mu teda, aby tento nesmierny dar využil, a s cieľom dostať konečne prvú slovenskú univerzitu do svetového rebríčka najlepších 500, aby si zobral znova dvojtýždňovú dovolenku kde by vypracoval reformu školstva ktorú tak zúfalo potrebuje táto krajina.

Michal Styk

Michal Styk

Bloger 
  • Počet článkov:  23
  •  | 
  • Páči sa:  0x

BanskoBystričan, s neuhasiteľným smädom po prehľade o dianí nielen okolo seba. Zoznam autorových rubrík:  TweetBlogSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

47 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

59 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

279 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu