Pomáha mi žiť

Som tu z vôle, za ktorú vďačím. Každý deň. Keď ráno vstávam, vďačím za ňu. Keď sa stretnem s blízkym človekom, vďačím za ňu. Som vďačný za tú vôľu, ktorá mi pomáha žiť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (13)

Keď po ceste do práce či z nej stretnetečloveka, je to znova o tom istom. Byť vďačný, že nám bolo umožnené sastretávať. Nie je to až také samozrejmé, i keď v návale povinnostísme si na to už akosi zvykli. Byť v kontakte s človekom nie jeobyčajná vec. Je to vzácnosť. 

Je to vzácnosť, aj keď na to zabúdame. Je to neobyčajnosť,aj keď to pre nás nemá cenu. A bude to cenné, aj keby sme si mysleli opak.Môcť stretnúť sa s človekom nie je obyčajná vec. Opäť za to môže predovšetkýmvôľa, za ktorú vďačím. 

Veľmi rád sa stretávam s ľuďmi. Ráddiskutujem, obhajujem svoje myšlienky, ale ešte radšej objavujem nové, o ktoré maobohatia stretnutia. Stretnutia mi pomáhajú ísť ďalej, pretože každéz nich mi pripomína, čo všetko je ukryté v každom z nás. Ako ajto, že až príliš často si to nevážime. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ďakujem za život a vôľu, ktorá mi ho dala.Ďakujem za stretnutia a dni, na ktoré ma táto vôľa pripravila. Som vďačnýza vôľu, ktorá mi pomáha žiť.

Miroslav Mikolášik

Miroslav Mikolášik

Bloger 
  • Počet článkov:  109
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Manžel, otec štyroch detí. Tiež poslanec Európskeho parlamentu za KDH (www.kdh.sk), predseda skupiny pre bioetiku a ľudskú dôstojnosť v jeho najväčšej frakcii Európskej ľudovej strane, bývalý veľvyslanec Slovenska v Kanade, prezident občianskeho združenia DONUM VITAE. Zoznam autorových rubrík:  RodinaĽudský životPolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu