Dokážete to?

Verím tomu, že každý človek chce byť v živote šťastný. Kto z nás túži po strese a nervozite, ktoré prinášajú vyčerpanie, zdravotné problémy...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Pozitívne myslieť! Mysli pozitívne! Nerieš hlúposti!

Dá sa to ale vôbec? Usmievajú sa ľudia na ulici? Doma? V práci?

Taký začiatok takého článku je ale nanič!

Samozrejme že sa dá žiť pozitívne, vtĺcť si do hlavy optimistické myšlienky a bojovať s tým, keď ti nie je najlepšie, máš na figu deň a možno aj celý život. Niekto mi kedysi povedal, že „všetko je v hlave“. A hlava sa dá znásilniť takýmito myšlienkami.

Mužstvo prehráva zápas, zdá sa byť všetko stratené...potom príde konečne prestávka a mužstvo sa vráti a otočí zápas. Ako je to možné?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nejakému človeku zomrie niekto blízky a on namiesto trúchlenia založí nadáciu, zbiera financie, daruje ich iným, usmieva sa a je šťastný. Ako je to možné?

Buď máš pri sebe človeka ktorý ťa „nadupe“ alebo sa „postavíš na nohy“ sám. Na túto tému sa napísalo veľmi veľa kníh o motivácii, sebavedomí, úspechu...nahralo sa o tom veľa nahrávok, uskutočnilo sa veľa školení. A všetko je to pravda! Lenže na toto jednoducho niekto nemá čas alebo si ho nevie nájsť. Niekedy by som sa tomu čudoval, no dnes nie. Táto doba je tvrdá a rýchla.

Preto Vám na začiatok doporučujem naučiť sa iba jednu vec. Nechcem od Vás aby ste si v duchu opakovali „som šťastný, úspešný, sexi...“. Stačí iba jedna vec – usmejte sa. A vydržte sa usmievať. A keď zabudnete, zase sa k tomu vráťte. A keď ma stretnete bez úsmevu, tak sa na mňa usmejte. Ja Vám ho vrátim, lebo budem vedieť, že ste to dočítali až tu. J

Miloš Košiba

Miloš Košiba

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Úsmev je zadarmo Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu