KABARET kontra REVUE. Nezmieriteľný politický boj na Slovensku.

Písmo: A- | A+

Jeden zo súperov to skúša referendom a pomáha si aj koronavírusom. To všetko preto, že hrá vabank. Musí!.

 Ten druhý sa snaží nakopnúť súpera tak, že sa nezastaví ani v Dubaji a okolí. Viacerí si nestihnú ani pobaliť základnú výbavu, ako napr. náš generál Gašpar, vymenovaný Gašparom ičom. Ten jediný si stihol pobaliť zubnú kefku, uterák, Rubikovu kocku a Dejiny kriminalistiky. Všetko veci nutné na prežitie. Keby mal Janko Kuciak takú starostlivosť, tak je tu dodnes a Leopoldov sa stane európskym veľkomestom, kde všetci obyvatelia pracujú po preverení v službách štátu...

 Čo je však dôvodom dnešnej situácie? Strach, des, hrôza, obavy atď. Jedni vedia presne z čoho a tí druhí sa to chcú dozvedieť a urobiť audit. "Stihnem prepísať majetok, nezablokujú mi kontá v cudzine, dokážem oklamať pôvod majetku? A uveria, že mi stará mama venovala svoje úspory v miliónoch Eur, ktoré si odkladala z platu a neskôr dôchodku za svojich 600 rokov života? Alebo, že som ich nechal na Pumpe? Každému sa nepodarí šikovne preukázať vlastníctvo, tak ako pri skromnom sídle na brehu Čierneho mora na území asi 50x väčšom, ako Monaco...My nevieme vydokladovať ani skromný apartmán na Floride".

 A preto sa treba rozhodnúť. Matovič aj s nedostatkami, alebo Ficogrini aj s prebytkami. Tretia možnosť nie je. Tú vyčerpal Fico aj s Pellegrinim na sfalšovanie SD - Sociálnej demokracie. A náš uvedomelý volič, ktorého neoklame nejaký mejnstrím, t.j. všelijaké Akadémie vied, Univerzity, Justície a zákony, vie presne, koho treba voliť a čo treba urobiť. 

 Zaviesť tvrdé obmedzenia pohybu, zhromažďovania, prevádzok, kontrolovať ich dodržiavanie, rúška a pod. Zároveň s tým umožniť voľný pohyb všetkých a ľubovolne, lebo "sloboda pohybu, ľudské práva, dobrovolnosť atď.

 Vyšetriť, odsúdiť a zavrieť všetkých kriminálnikov, ktorí žili z našich peňazí. Zároveň prepustiť "politických väzňov" nespravodlivo prenasledovaných a týraných. Zaviesť Jankovskej - Kočnerov zákon o dodržiavaní prezumpcie neviny, minimálne do smrti obvineného.

 Vrátiť "politickým väzňom" ich dôstojnosť, pracovné zaradenie a odškodné. Tiež padni komu padni, ale sa neudri!

Pri použití Sputnika V treba zaviesť aj rovnaké zákony proti gayom a lesbám, ako v autorskej krajine. 

 Hneď po Referende a Matovičovom páde bude trojdňový štátny sviatok. Po ňom skartujeme, ale nie tak fušersky, ako Štb, všetky policajné výpovede, zápisnice, faktúry, potvrdenia, ukazujúce podvodne na "našich" ľudí. Potom zveríme exprokurátorom Trnkovi a Kováčikovi právomoc, akú mal James Bond od kráľovnej. Právo zabiť protivníka, aby sme v budúcnosti nemuseli toľko vyšetrovať. Pretože nemáme kráľovnú, zastúpi ju niektorá spoľahlivá exsudkyňa, ktorá pri kvalitnom prevedení môže ešte dosiahnúť orgazmus. A skúsime sa vrátiť k Marxovi - budeme robiť podľa svojich schopností a brať si zo spoločného podľa svojich potrieb. Ale nesmie zabudnúť, že niektorí "naši" majú potreby asi 100 násobok toho, ako ostatní. 

 Nezodpovedané zatial zostávajú viaceré otázky. Prečo nie je napr. dovolená eutanázia a dobrovoľný odchod zo života pre neúnosne trpiacich chorých, keď je dovolené antivaxerom a prehliadačom pandémie zabiť svojim "názorom" kohokoľvek? Lebo na základe slobody prejavu, konania a dobrovoľnosti je spôsobenie smrti inému "ústavné právo" ? Jedna Pandémia nemôže stačiť na ukojenie EGA všetkých politikov. Potlačený koronaví Rus so Sputnikom V a Referendom budú jediným východiskom z tohoto západiska, alebo naopak. Ale USA stopla cesty Trnkom a Kočnerom. Dúfajme, že Putin im ponúkne svoje voľné miesta na Sibíri...Vtedy si dám pichnúť aj Sojuz, alebo Mir...

Skryť Zatvoriť reklamu