Počuli ste o trójskom koni? Určite. Ale asi nie o trójskom nezáhadnom jazdcovi.

Písmo: A- | A+

Trójsky jazdec bojuje v utajení v tyle priateľov v prospech nepriateľa. Vlastne sa svojou predajnosťou ani netají. Ako sa volá?

 Stará grécka báj hovorí o pašovaní záškodníkov do mesta, v útrobách dreveného koňa. Vlastní obrancovia ho tam vtiahli, nevediac, aké tajomstvo skrýva a kto ich napadne zozadu. 

 Dnes tento trik použil Boris Kollár, čo však nebolo prekvapením, aspoň podľa jeho profilu. Pred ním to bol Peter Pellegrini, ktorý použil metódu kukučieho vajca, ktorý to vyviedol svojmu učiteľovi a spoluzakladateľovi značky DS. Zradil ho a spolu s ďalšími zradcami po dlhých rokoch profitovania na strane chudáka Fica - Smeru - ho ako noví, mladí, perspektívni a neznámi politici porazia v politickom boji pod novou značkou DS. Sľubujú, že naučia vlkov sa pásť. A Pellegrini je dobrý pasák.

 Prosperitu Slovenska zaručujú, iba im musia voliči uvoľniť cestu späť ku predchádzajúcej korupcii a klientelizmu za pomoci svojho štátneho aparátu. Príklady si doložte sami! Nejde ani tak o právo, spravodlivosť a právny štát. To sú len reči pre ho..ovoliča, ako povedal exminister Počiatek exprokurátorovi Trnkovi. Na živo. Ide o záchranu peňazí, majetkov, postavení, získaných v ľútych dlhoročných bojoch pod zástavou DS. 

 V súčasnosti sa pracuje na telenovele "Zrada a nevera nie sú prekážkou spoločného života", a "Robert a Peťo navždy svoji". Údajne sa pripravuje aj poloporno, nazývané aj grupensex. Dvaja SD, dvaja fašisti a posádka trójskeho koňa...

 A náš správnym smerom orientovaný volič sa nenechá obalamutiť Šorošovými mikročipmi, ani Sputinkovskými vakcínami.Po Mečiarovi a Ficovi máme opäť vodcu stáda. Keď jeho členom ukradneš 50 Euro, sú schopní ťa zabiť. Ale keď ich okradneš cez štátny rozpočet o 1000 Euro mesačne, budú ťa voliť. Ale to som už raz písal.

 A ukážka naivity kvázivzdelancov. Súdruh priateľ Vladimír vždy predomnou bránil Putina. Sú súdruhovia. Teraz ale soptí trendovo na Lukašenka. Ako keby ten mohol existovať bez ochrany Kremľa. Sú to však dlhodobé následky Večernej univerzity marxizmu - leninizmu, spojené s Maturitou odborára. A niektorí sa učili snaživo.

 A viete, ako sa dá tiež robiť cenzúra? Keď napr. RTVS vo svojich programoch nepropaguje najhorúcejší problém dneška - kolúznej väzby s vysvetlením špeciálneho prokurátora D.Lipšica, ale nahrádza to mnohonásobne Ficovými tlačovkami. A to všetko dnes, keď dochádza k rozpadu štátu, lebo v kolúznej väzbe nemáme TV, kvalitné masérky, barove pulty a estrádne vystúpenia. Zato tu máme dlhodobé obchádzanie zákona pre obete kolúzne väznených, ako v mojom prípade cca 15 ročný súdny spor /neukončený/, ktorý sudca rozhoduje takúto dobu v prospech detí svojho kolegu. Alebo 8 ročné policajné vyšetrovanie ovplyvňované oligarchovým synom v prospech priateľa, ktorý spreneveril /módny termín na krádež/ iba cca sumu nad 100 000 Euro. Akékoľvek podrobnosti alebo dokumenty môžem prípadným záujemcom poskytnúť k nahliadnutiu. Ale čas a možnosti už nikto nevráti. 

Skryť Zatvoriť reklamu