Pozitívne predstieranie

Včera som pri prepínaní televíznych staníc pred spaním zakotvil na soft - porne. Nevzhľadný muž a nevzhľadná žena ( vlastne boli obaja škaredí ) predstierali orgazmus, aby ukojili divákove chúťky. Ich herecké výkony boli natoľko hrozné, že som sa radšej oddal ríši snov.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Otázka znie, ako často predstierame orgazmus ? Ženy by vedeli rozprávať koľkokrát z lásky k mužovi, či dokonca k manželovi, hrali komédiu a on sa medzitým spokojne usmieval, utvrdzujúc sa vo vlastnej dokonalosti. Ženy sú už také láskavé... Vedia so svojim telom narábať ďaleko sofistikovanejšie ako muži.
Dokážu aj muži predstierať orgazmus ? Mužský orgazmus je vec komplikovanejšia... vlastne, ďaleko jednoduchšia... Určite to zvládneme aj my, je to síce ťažšie, ale nevšímavé ženy dokážu „naletieť“. Jedno je isté, v oboch prípadoch je takéto negatívne predstieranie na figu. Jediný význam tkvie v potrebe pomôcť tomu druhému, aby sa cítil lepšie.

Jestvuje však aj iné predstieranie.

Kamarát mi rozprával, ako chcel klasicky odpadnúť po vyvrcholení, ale pohybová nadanosť dotyčnej dámy, ktorá si ničoho nevšimla, bola natoľko veľká, že sa nechal naďalej unášať v sexuálnych hrách. S obdivom konštatoval, že jeho pýcha je neustále pripravená a pokračoval k druhému vrcholu. Na druhýkrát to zaregistrovala i ona.

Nuž, nie je toto predstieranie krásne pozitívne ?

Miroslav Makyta

Miroslav Makyta

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  244
  •  | 
  • Páči sa:  539x

Hľadám svoj priestor a našiel som ho. Zoznam autorových rubrík:  Film a literatúraRecenzieTvorbaMiesto pre životSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu