Stretnutie na kare

Včera sa mi prisnilo. Smútočný sprievod vstúpil do miestnosti, v ktorej sa konal kar. Keď sa hostia usadili, rečník si vyžiadal pozornosť:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

„Vážení smútoční hostia. S úprimným zármutkom vám musím oznámiť, že dnes 12.6.2010 o 22. hodine definitívne skonala po ťažkej štvorročnej chorobe koaličná vláda.“ Povedal pravicový volič.„Nerozumiem tomu, “ nechápal Róbert a brada sa mu zatriasla, „ veď sme si dávali veľký pozor, aby sme nič neurobili...“„A práve teraz,“ odpil Ján z pohára, „ keď sa Maďari blížia na tankoch...“Vladimír buchol od zlosti do stola: „Môžeme sa rozlúčiť s právnym štátom...“ To sa mi prisnilo. Pochovali sme súčasnú koalíciu minimálne na jedno volebné obdobie. Situácia sa mi nezdala taká morbídna akoby sa zdala na prvý pohľad. Čas vystaviť účet nastal a napodiv je to najľahšia práca akú som kedy robil. Aby sme sa mohli zísť na kare, treba len jedno. Trošku sobotňajšieho času a občiansky preukaz.

Miroslav Makyta

Miroslav Makyta

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  244
  •  | 
  • Páči sa:  539x

Hľadám svoj priestor a našiel som ho. Zoznam autorových rubrík:  Film a literatúraRecenzieTvorbaMiesto pre životSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu